(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Яблонський%20Павло%20Васильович.jpg
Яблонський Павло Васильович
Секретар міської ради, Вінницька міська рада
-
Звернення:
19 квітня 2021

​Доброго ранку,Павле Васильовичу!Розумію,що у Вас є безліч важливих справ,тому прошу вибачення за турботу! Я вже мав нагоду звертатись до Вас,Розумію,що мої звернення виглядять ,можливо,кумедно,але я дійсно дуже гостро потребую допомоги( про за все моя ситуація з кредитами: безумовно,я згодний повернути навіть ту суму, яку  за мене сплатили, щоб я міг би мати час заробити кошти свої,щоб гасити свої борги самотужки).Вибачте,можливо,допоможете порадами,як впорядкувати свої фінансові справи? Просто на мене одного навалилось безліч справ, всі вимагають негайного вирішення одночасно, не знаю,за яку справу братись спочатку! Ще й набридла завжди нестача ліків, продуктів! Я б'юся,як риба об лід,нервую,психую,безсоння! Ще насмілюся:я зараз шукаю віддалену офіційну  роботу зі свого смартфона( ноутбука,або комп'ютера немає),закінчив сам комп'ютерні курси в Вінниці в академії"Шаг".Чому шукаю саме таку роботу? Щоб ближче бути коло матері,щоб мати змогу негайно прийти на допомогу- вона діабетик.Ранігп працював нічним охоронником, але тепер поки-що навіть і таку роботу виконувати не можу: були моменти вночі,коли мене не було,матері було погано;почала дуже часто забувати про час прийому медичних препаратів! Але я теж активно знаходжуся в пошуку роботи дистанційно,розсилаю свої резюме в багато інстанцій,відповіді ще не отримував.А от 16.04.2021,під час пошуку такої роботи в месенджері"Вайбер"нарвався на шахрайку, яка обманним шляхом заволоділа моїми особистими даними, та відверто розповіла про те, як буде їх використовувати! Я це спілкування зберіг,зробив відповідно запит до обласного відділення поліції, та викликав наряд поліції по лінії102,де зафіксували моє звернення.Розумію,що в кожного громадянина територіальної громади є можливість один раз в рік оформлювати допомогу,проте зі мною трохи було не так з-за неуважності соціального інспектора.Можливо,ще можна ще щось зробити? Взагалі я дуже рідко звертаюсь в подібні інстанції,я не дуже добре розумію специфіку роботи відповідних закладів,тому це обов'язки інспектора все детально пояснювати, що в моєму випадку цього не було.Благаю дуже Вас,прошу про допомогу! З надією та повагою до Вас, Сергій!

Відповідь:
28 квітня 2021

За дорученням міського голови виконавчі органи Вінницької міської ради уважно розглянули Ваші звернення,  які надійшли на сайт міської ради, на сайт Вінницької обласної державної адміністрації щодо надання матеріальної грошової допомоги, та за результатами розгляду повідомляють наступне.

16.03.2021 року Ви звернулись із заявою на ім'я міського голови та пакетом документів щодо надання матеріальної грошової допомоги на погашення боргів за житлово-комунальні послуги. Згідно з рішенням виконавчого комітету міської ради від 01.04.2021 року № 809 Вам призначено матеріальну грошову допомогу в сумі 11 958,00 грн., в тому числі податок з доходів фізичних осіб.

Кошти в сумі 9 626,19 грн. перераховані:

  • КП ВМР «Вінницяоблводоканал» на погашення заборгованості за спожите холодне водопостачання в сумі 487,52 грн.
  • ТОВ «ЕНЕРА Вінниця» на погашення заборгованості за спожиту електричну енергію в сумі 1745,20 грн.
  • КП «Вінницяміськтеплоенерго» на погашення заборгованості за спожите теплопостачання в сумі 5161,41 грн.
  • ТОВ «Вінницягаззбут» на погашення заборгованості за спожите газопостачання в сумі 784,07 грн.
  • КУП «ЕкоВін» на погашення заборгованості за вивезення побутових відходів в сумі 460,54 грн.
  • МКП «УК «Замостя» на погашення заборгованості за послугу з управління будинком в сумі 987,45 грн.                                                

Додатково повідомляємо, що відповідно до пункту 1.5 Положення про порядок надання матеріальної грошової допомоги жителям Вінницької міської територіальної громади, затвердженого рішенням Вінницької міської ради від 29 березня 2019 року № 1646, зі змінами, матеріальна допомога заявнику або лише одному з членів його сім'ї, або лише одній особі, яка зареєстрована і фактично проживає разом із ним, надається один раз протягом календарного року.

Додатково повідомляємо, що 13.05.2020 року Вашій матері Бойко Г.К. доставлений продуктовий набір. Розвезення безкоштовних продуктових наборів малозахищеним верствам населення здійснювалось працівниками департаменту соціальної політики міської ради та волонтерами з ініціативи міського голови Сергія Моргунова, завдяки спонсорській допомозі вінницького бізнесу і підприємців протягом березня-травня 2020 року. 04.03.2021 року Ви та Ваша матір взяті на облік у відділення натуральної допомоги Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Вінниці та видано 2 продуктових набори (олія, гречка, цукор, макарони).

Також, 02 грудня 2020 року працівниками департаменту кадрової політики міської ради з Вами проведено телефонну розмову щодо можливостей працевлаштування, проте від запропонованих послуг Ви відмовилися. 10 грудня 2020 року фахівцями мобільної бригади соціально- психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства було здійснено відвідування Вашої родини, про що складено відповідний акт. Фахівцями мобільної бригади Вам надано ряд інформаційних послуг, у тому числі і щодо можливості працевлаштування через Вінницький міський центр зайнятості.

В свою чергу, за інформацією Вінницького міського центру зайнятості, надаємо актуальні вакансії станом на 21.04.2021 року.

Додаток на 1 арк. надіслано Вам електронну адресу.

Вкладення