(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D1%96%D0%B9%20%D0%9C%D0%BE%D1%80%D0%B3%D1%83%D0%BD%D0%BE%D0%B2.jpg
Моргунов Сергій Анатолійович
Міський голова, Вінницька міська рада
-

Звернення:
19 квітня 2021

​Доброго ранку,Сергію Анатольєвичу! Прошу вибачення за турботу,розумію,що у Вас купа більш важливіших справ,але я потрапив в дійсно скрутне становище,потребую сторонньої підтримки на перших етапах ( безумовно згодний повернути навіть ту суму,яку за мене внесуть,щоб я міг в цей час вже мати свої кошти,та гасити борги). Дуже потребую також порад та допомоги,як навести лад в фінансових справах,на мене одного навалилось безліч справ,всі вимагають негайного вирішення одночасно,не знаю,за яку справу братись спочатку,я в розпачі,нервую,психую,безсоння.Вибачте,що  турбую ще по одному питанню: допоможіть,будь- ласка,з офіційною роботою зі свого смартфона( ноутбука,або комп'ютера немає): закінчив сам комп'ютерні курси в Вінниці комп'ютерної академії "Шаг"( шукаю тільки таку роботу в зв'язку з тим,що вимушений постійно знаходитись коло матері.Працював раніше нічним охоронником, але тепер поки-що навіть і таку роботу не можу виконувати- було кілька раз,коли їй було погано вночі,а мене рядом з нею не було,часто забуває про час прийому медичних препаратів).Сам я теж активно розсилаю свої резюме,відповіді ще чекаю.Завжди є нестача в ліках,продуктах харчування.Я вже втомився від цього.Сталося так,що 16.04.2021  під час пошуку роботи в месенджерах Вайбер нарвався на шахрайку,яка обманним шляхом заволоділа моїми особистими даними,та відверто почала розказувати,що вона з цими даними буде робити.Я зразу ж оформив звернення до обласного відділення поліції та викликав наряд по лінії 102,де прийняли та зафіксували від мене заяву.Переписування я зберіг.Розумію,що є можливість тільки один раз в рік допомогти,хоч в моєму випадку соціальний інспектор поставився неуважно до мене,я сам дуже рідко звертаюсь з подібними питаннями,тому я не повністю розумію,як такі процедури відбуваються.Благаю Вас,можливо,є ще якісь можливості? З надією та повагою до Вас, Сергій!

Відповідь:
28 квітня 2021

За дорученням міського голови виконавчі органи Вінницької міської ради уважно розглянули Ваші звернення,  які надійшли на сайт міської ради, на сайт Вінницької обласної державної адміністрації щодо надання матеріальної грошової допомоги, та за результатами розгляду повідомляють наступне.

16.03.2021 року Ви звернулись із заявою на ім'я міського голови та пакетом документів щодо надання матеріальної грошової допомоги на погашення боргів за житлово-комунальні послуги. Згідно з рішенням виконавчого комітету міської ради від 01.04.2021 року № 809 Вам призначено матеріальну грошову допомогу в сумі 11 958,00 грн., в тому числі податок з доходів фізичних осіб.

Кошти в сумі 9 626,19 грн. перераховані:

  • КП ВМР «Вінницяоблводоканал» на погашення заборгованості за спожите холодне водопостачання в сумі 487,52 грн.
  • ТОВ «ЕНЕРА Вінниця» на погашення заборгованості за спожиту електричну енергію в сумі 1745,20 грн.
  • КП «Вінницяміськтеплоенерго» на погашення заборгованості за спожите теплопостачання в сумі 5161,41 грн.
  • ТОВ «Вінницягаззбут» на погашення заборгованості за спожите газопостачання в сумі 784,07 грн.
  • КУП «ЕкоВін» на погашення заборгованості за вивезення побутових відходів в сумі 460,54 грн.
  • МКП «УК «Замостя» на погашення заборгованості за послугу з управління будинком в сумі 987,45 грн.                                                

Додатково повідомляємо, що відповідно до пункту 1.5 Положення про порядок надання матеріальної грошової допомоги жителям Вінницької міської територіальної громади, затвердженого рішенням Вінницької міської ради від 29 березня 2019 року № 1646, зі змінами, матеріальна допомога заявнику або лише одному з членів його сім'ї, або лише одній особі, яка зареєстрована і фактично проживає разом із ним, надається один раз протягом календарного року.

Додатково повідомляємо, що 13.05.2020 року Вашій матері Бойко Г.К. доставлений продуктовий набір. Розвезення безкоштовних продуктових наборів малозахищеним верствам населення здійснювалось працівниками департаменту соціальної політики міської ради та волонтерами з ініціативи міського голови Сергія Моргунова, завдяки спонсорській допомозі вінницького бізнесу і підприємців протягом березня-травня 2020 року. 04.03.2021 року Ви та Ваша матір взяті на облік у відділення натуральної допомоги Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Вінниці та видано 2 продуктових набори (олія, гречка, цукор, макарони).

Також, 02 грудня 2020 року працівниками департаменту кадрової політики міської ради з Вами проведено телефонну розмову щодо можливостей працевлаштування, проте від запропонованих послуг Ви відмовилися. 10 грудня 2020 року фахівцями мобільної бригади соціально- психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства було здійснено відвідування Вашої родини, про що складено відповідний акт. Фахівцями мобільної бригади Вам надано ряд інформаційних послуг, у тому числі і щодо можливості працевлаштування через Вінницький міський центр зайнятості.

В свою чергу, за інформацією Вінницького міського центру зайнятості, надаємо актуальні вакансії станом на 21.04.2021 року.

Додаток на 1 арк. надіслано Вам електронну адресу.

Вкладення