(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%9C%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%81%D1%8F%D0%BA.jpg
Матусяк Сергій Володимирович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​​ирішує питання комунального майна міста, містобудування і архітектури, земельні питання.


Звернення:
16 квітня 2021

Доброго Дня Сергій Володимирович, Смірнова Наталія Петрівна отримала вашу відповідь на звернення" де її син успадкував офіційно спадщину, який проживав 12 років з батьком (який помер) та мамою у будинках, який разом збудували, якого якись особи (Зеки) побили та вигнали з особистого будинку ( ці люди НЕ являються нашими родичами, співвласниками чи взагалі до нашої родини хоч якись зв'язок)і вже третій рік без жодного документа проживають там і займаються підприємницькою діяльністю і на сьогодні коли навіть поділ часток іде і майно заарештовано і навіть поділивши частки нас туда не допустять, як що із вашої відповіді я зрозуміла, що хто має силу владу та кошти той і має чуже майно . Я звернулася до Вас по допомогу у вирішені питані, так як ні поліція ні прокуратура не можу нам допомогти, бо мають вигоду. Те що ви мені надали статі Конституції України це добре, і коли нас позбавили ці бандити у прямому відношенні навіть трусів я вивчила всі статті, тому очикувала підтримку та дію по Закону. Ці бандити приізджала до коледжу дитини і погрожують а я все пишу Вам допомогти. Дякую що хоч відповіді присилаєте вони нам дуже допомагають .

Відповідь:
21 квітня 2021

Виконавчими органами Вінницької міської ради розглянуто Ваше звернення від 16.04.2021р., про що повідомляю наступне.

Питання викладене у зверненні не відноситься до компетенції виконавчих органів Вінницької міської ради.

Відповідно до ст. 24 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» органи місцевого самоврядування та їх посадові особи діють лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, передбачені Конституцією і законами України, та керуються у своїй діяльності Конституцією і законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, а в Автономній Республіці Крим – також нормативно-правовими актами Верховної Ради і Ради міністрів Автономної Республіки Крим, прийнятими у межах їхньої компетенції.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.7 Закону України «Про звернення громадян», виконавчими органами Вінницької міської ради Ваше звернення направлено за належністю до Вінницького відділу поліції ГУ НП у Вінницькій області щодо вжиття заходів по виявленню можливих фактів порушення та притягнення винних осіб до відповідальності.

Вкладення