(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D1%96%D0%B9%20%D0%9C%D0%BE%D1%80%D0%B3%D1%83%D0%BD%D0%BE%D0%B2.jpg
Моргунов Сергій Анатолійович
Міський голова, Вінницька міська рада
-

Звернення:
16 квітня 2021

​Шановний Сергій Анатолійович,прошу Вашої допомоги по вирішенні мого питання.Я учасник бойових дій,з 2015 року не можу отримати земельну ділянку на будівництво в місті.З кожним роком моя черга дуже по малу іде,а іноді взагалі стоїть на одному місці.Люди які подавали заяви в 2016-2017 вже получали землі,хоч і не розумію як.Я подав суто тільки на будівництво.Роки ідуть,але дуже хочеться получити землю ,побудувати будинок і залишити своїм дітям.Дуже прошу Вас розібратись з цим питанням.

Відповідь:
07 травня 2021

Опрацювавши Ваше звернення на сайт Вінницької міської ради від 16.04.2021р. №П-01-68181, щодо отримання вільної земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), повідомляю наступне.

Згідно раніше поданої заяви та пакету документів від 24.11.2015р. №П-01-115589 Вас було зареєстровано до пільгового списку бажаючих отримати вільну земельну ділянку «Учасники бойових дій» за №3-1108.

Порядковий номер в реєстрі учасників бойових дій АТО (ООС) Ви можете відслідковувати за посиланням https://ato.vmr.gov.ua/Pages/LEQ1.aspx.

З метою неупередженого розподілу вільних земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в АТО (ООС), та членами сім'ї загиблого учасника АТО (ООС) рішенням виконавчого комітету міської ради від 28.05.2015 №1155, (зі змінами), затверджений склад Комісії по розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членами сім'ї загиблого учасника антитерористичної операції, для передачі земельних ділянок безоплатно у власність, склад та порядок її роботи (надалі – Комісія).

Відбір кандидатів щодо виділення земельних ділянок проводиться в порядку черговості під час засідання Комісії, при наявності відповідних територій згідно із затвердженою містобудівною документацією.

Питання виділення земельних ділянок, в зв'язку із відсутністю земель запасу та земель резервного фонду, а також територій придатних під садибну забудову, за рахунок яких міська рада мала б можливість виділити земельні ділянки для розміщення садибної житлової забудови, є проблемним.

Однак, виконавчими органами міської ради з дотриманням позицій генерального плану міста, будівельних та санітарних норм здійснюється пошук, у межах міста, земельних ділянок придатних під садибну забудову.

Разом з тим, громадяни, зацікавлені в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки) у межах норм безоплатної приватизації, подають клопотання до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу. У клопотанні зазначаються цільове призначення земельної ділянки та її орієнтовні розміри. До клопотання додаються графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки, погодження землекористувача (у разі вилучення земельної ділянки, що перебуває у користуванні інших осіб).

Вкладення