(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D1%96%D0%B9%20%D0%9C%D0%BE%D1%80%D0%B3%D1%83%D0%BD%D0%BE%D0%B2.jpg
Моргунов Сергій Анатолійович
Міський голова, Вінницька міська рада
-

Звернення:
16 квітня 2021

​Сергій Анатолійович, ПРОШУ ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА САМОЧИНСТВО ОДНОГО З ВАШИХ ДЕПУТАТІВ!!!

Ми проживаємо в селі Майдан-Чапельський за адресою перший провулок Березовського 1. І є сусідами депутата Корольчука Ігора Євгенійовича. Він самовільно перерізам нам електроживлення залишивши без подачі електрики дві сім'ї з маленькими дітьми. Так як наші будинки повністю залежать від електроживлення, а це постачання води у будинок, можливість зварити їсти та обігріти оселю. Своїми діями Ігор Євгенійович позробив не можливим життя 7 людей.


Наголошую на тому, що дії зі сторони Корольчука були безправними, оскільки в нас є усі потрібні документи, які підтверджують законність проведеної лінії електропередач через його участок.

Прошу посприяти вирішенню цього питання. І не залишити 2 сім'ї у скрутному становищі.


З повагою та надією на розуміння Кравцова Аріна Володимирівна.

Відповідь:
23 квітня 2021

Ваше звернення щодо питань, пов'язаних з обмеженням електроживлення житлового будинку №1 по пров. Березовського в с. Майдан-Чапельський опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

В межах компетенції повідомляємо наступне.

Відносини, які виникають під час приєднання новозбудованих, реконструйованих чи технічно переоснащених електроустановок замовників до електричних мереж та під час зміни технічних параметрів електроустановок замовників, регулюються розділом IV Кодексу «Порядок приєднання до систем розподілу».

Положеннями розділу IV Кодексу передбачено, зокрема, необхідність узгодження з іншими заінтересованими сторонами проєктної документації на будівництво, реконструкцію та/або технічне переоснащення електричних мереж зовнішнього електрозабезпечення електроустановок замовника (до точки приєднання електроустановок замовника) та здійснення заходів щодо відведення земельних ділянок для розміщення об'єктів електроенергетики.

Враховуючи вказане вище, дане звернення направлено для опрацювання його в терміновому порядку фахівцями АТ «Вінницяобленерго».

Також зазначимо, що с. Майдан-Чапельський не відноситься до Вінницької міської територіально громади. Відтак, для оперативного вирішення вказаного у звернені питання, рекомендуємо Вам звернутись до Папуровецької сільської ради. 

Водночас зауважимо, що в разі обмеження електроживлення Вашого помешкання третіми особами, для Ви можете звернутись до правоохоронних органів. 

Вкладення