(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%AF%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE.jpg
Яценко Оксана Василівна
Директор департаменту освіти, Департамент освіти міської ради

Вирішує питання дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.​


Пряма телефонна лінія:  

3-й вівторок з 10-00 до 11-00
0432 65-10-11 / 65-10-20
Звернення:
16 квітня 2021

​Шановна, Оксано Василівно! Минулого року наш будинок Пирогова 89а був включений в список обслуговування школою #24, оскільки будинок розташований в 5 хв ходьби  від школи. Ми включені і відвідуємо дошколярик даної школи. І ми не мали жодних сумніві що дитина піде в 1 клас в #24 школу.  В квітні місяці список оновили і тепер наш будинок виключили зі списку!!! До школи, яка нині обслуговує наш будинок, іти 30 хв!!! Просимо Вашої допомоги у вирішенні ситуації що склалася. Дякую!

Відповідь:
21 квітня 2021

Департаментом  освіти  Вінницької  міської  ради  Ваше звернення  детально розглянуто.

Повідомляємо, що зарахування до 1-х класів комунальних закладів загальної середньої освіти Вінницької міської територіальної громади відбувається відповідно до чинного «Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 р. № 367, зареєстрованого в Мінюсті України 05.05.2018 р. за №564/32016.

Згідно з вищевказаним  Порядком до 01 червня включно зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти документально підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту в цьому закладі, діти працівників цього закладу освіти.

При першочерговому зарахуванні дітей, які проживають на території обслуговування школи,  керівники закладів освіти ВМТГ керуються рішенням виконавчого комітету Вінницької міської ради  «Про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти Вінницької міської територіальної громади»  від  18.03.2021 р.  №670.

Інформуємо, що відповідно до статті 1 Закону України «Про повну загальну середню освіту» територія обслуговування - адміністративно-територіальна одиниця (її частина, окремі будинки), визначена і закріплена відповідним органом місцевого самоврядування за закладом освіти для забезпечення права кожної дитини, яка проживає на цій території, на здобуття початкової та/або базової середньої освіти у найбільш доступному та наближеному до місця проживання дитини закладі освіти.

Заяви та всі необхідні документи щодо зарахування до 1-го класу можуть бути подані в період з 19 квітня по 31 травня 2021 року включно до закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає дитина, та інших закладів освіти (без обмеження їх кількості) для зарахування на вільні місця.

Одночасно з дітьми, які мають право на першочергове зарахування, на вільні місця (у разі їх наявності) зараховуються діти, якщо кількість поданих заяв першочергового зарахування не перевищує загальну кількість місць у перших класах.

Впродовж двох робочих днів з дня першочергового зарахування дітей відповідно до підпункту  пункту 3 глави 1. «Зарахування до початкової школи», розділу ІІ. «Зарахування до закладу загальної середньої освіти» чинного «Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» буде  оприлюднено з дотриманням вимог Закону України «Про захист персональних даних» на інформаційному стенді та власному офіційному web-сайті закладу:

  • список зарахованих учнів із зазначенням лише їх прізвищ;
  • інформацію про кількість вільних місць.

При цьому інформацію щодо зарахування на навчання до комунального закладу «Гімназія №24 Вінницької міської ради», і наявність вільних місць можна отримати та в подальшому відслідковувати на власному сайті закладу за посиланням https://sch24.edu.vn.ua .   

Також вся оперативна інформація стосовно даного питання розміщується на офіційному сайті Вінницької міської ради за посиланням http://surl.li/pgse та сайті Департаменту освіти Вінницької міської ради за посиланням  https://osvita.vmr.gov.ua .

Дякуємо за звернення.


Вкладення