(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D1%96%D0%B9%20%D0%9C%D0%BE%D1%80%D0%B3%D1%83%D0%BD%D0%BE%D0%B2.jpg
Моргунов Сергій Анатолійович
Міський голова, Вінницька міська рада
-

Звернення:
15 квітня 2021

Доброго дня, шановний Сергій Анатолійович. Звертаюсь до Вас стосовно будівництва на вулиці Анатолія Бортняка, так званого з Ваших слів муніципального будинку. Ви як міський голова володієте всією транспортною ситуацією в мікрорайоні Поділля і напевно знаєте про транспортний калапс та катастрофічну нестачу паркомісць. Звертаюсь до Вас як жителька даного району і міста. Дане будівництво це велика неповага, до людей які мешкають там. Дбаючи про добробут одних, ніхто не зважає на інших. Люди які проживають в даному районі купували житла за великою ціною( одна з найбільших в місті ), щоб мати хороші умови для  своїх дітей ( так як район в більшості молодь). Здійснювати будівництво у вже забудованому районі це абсурдно. Адже не можна відчинити вікно, шум, забруднення, в подальшому абсолютний колапс із транспортом, безпека наших дітей на пішохідних переходах . Чи все не входить вже в обов'язки місцевої влади?  Я не проти муніципального житла . Але я рахую що в м. Вінниця та приміській території є достатньо вільного місця для будівництв такого призначення . Дуже прошу Вас поважайте усіх мешканців нашого міста. Адже благо для одних на горі інших, це не таке вже і благо. Дуже сподіваюсь на Ваше мудре рішення . Дякую за розуміння 

Відповідь:
06 травня 2021

​Виконавчими органами Вінницької міської ради розглянуто Ваше звернення від 15.04.2021 стосовно будівництва багатоповерхового житлового будинку по вул. А. Бортняка у м. Вінниця. За результатами опрацювання інформуємо про наступне.

Програма «Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади» розроблена 11 років тому для забезпечення вразливих категорій вінничан якісним і доступним за ціною житлом. За цей час збудовано 10 багатоквартирних житлових будинків.

Тисячі сімей нашої громади потребують поліпшення житлових умов і перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті міської ради. Щороку працівники міської ради опрацьовують десятки тисяч звернень громадян стосовно житлових питань. Звертаються багатодітні родини і особи з інвалідністю; учасники бойових дій в зоні антитерористичної операції/операції об'єднаних сил і вимушені переселенці; працівники бюджетної сфери та інші категорії людей, які не можуть придбати собі житло за ринковою вартістю. Програма «Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади» націлена саме на вказані вище категорії громадян.

Саме для забезпечення добробуту усіх мешканців нашого комфортного міста виконавчими органами міської ради планується здійснити будівництво VII об'єкту Програми «Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади» – «Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими не житловими приміщеннями та підземним паркінгом, по вул. Анатолія Бортняка, б/н, в м. Вінниця».

Виконавчими органами міської ради постійно розглядаються варіанти вільних земельних ділянок в місті, які знаходяться недалеко від існуючих інженерних мереж, з метою здешевлення вартості будівництва.

Комісією з питань реалізації Програми «Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади» визначено придатною земельну ділянку в м. Вінниці (вул. А. Бортняка, 8, квартал мікрорайону «Поділля») з цільовим призначенням – «для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку».

Робочою групою виконавчого комітету міської ради були організовані зустрічі з представниками навколишніх будинків, під час яких було з'ясовано всі спірні питання і погоджено шляхи їх вирішення:

- можливість будівництва муніципального будинку вивчалася відповідними спеціалістами проектної організації, з урахуванням вимог державних будівельних норм;

- з метою збільшення кількості паркувальних місць та економії прибудинкової території ухвалено рішення збудувати як наземний так і підземний паркінг в муніципальному будинку;

- з метою зменшення транспортного навантаження на прилеглу до майбутнього будинку дорогу, а також задля додержання будівельних норм інсоляції вирішено збудувати житловий будинок не вище семи поверхів на 105 квартир.

Використання монолітно-каркасної технології будівництва дозволить уникнути пошкодження майна існуючих будинків, зменшить термін будівництва та рівень шуму при виконанні робіт.

Вкладення