(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%9D%D1%96%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE.jpg
Ніценко Володимир Миколайович
Директор департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.


Пряма телефонна лінія:  
4-а середа з 11-00 до 12-00
0432 59-52-62
Звернення:
15 квітня 2021

​Доброго дня Володимире Миколайовичу.Звертаюсь до Вас з проханням,звернути увагу та прийняти відповідні міри,щодо дороги,яку декілька років тому заасфальтували на Старому місті (р-н Кривої), перехрестя Данила Нечая Краснофлотська.Усе б нічого,але коли йдуть дощі,перейти її просто не можливо !Величезні калюжі ,по обидві сторони.Транспорт ,який рухається обливає людей ,дітей з ніг до голови.На цю дорогу були витрачені чималі кошти,але до виконання  доріжних робіт (прокладання комунікаціі,зокрема лівньовки ) підійшли безвідповідально!Просимо обстежити  дану  ділянку дороги ,а саме під час дощів,встановити винних і прийняти відповідні міри на даній ділянці дороги.

Відповідь:
30 квітня 2021

Департаментом комунального господарства та благоустрою опрацьовано Ваше звернення, про що повідомляю наступне.

Виконання робіт по капітальному ремонту вулиці Данила Нечая виконано згідно розробленої проектно-кошторисної документації, якою передбачено влаштування двускатного профілю дороги. В свою чергу, пішохідний перехід через вул. Данила Нечая в районі перехрестя з вул. Г.Сагайдачного знаходиться в найнижчій точці рельєфу, що призводить до часткового скупчення атмосферних опадів в межах переходу.

Для вирішення даної проблеми підрядній організації, яка виконувала роботи, поставлено доручення в термін до 20.05.2021 р. виправити недолік виконання ремонтних робіт за гарантійними зобов'язаннями.


Вкладення