(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%9D%D1%96%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE.jpg
Ніценко Володимир Миколайович
Директор департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.


Пряма телефонна лінія:  
4-а середа з 11-00 до 12-00
0432 59-52-62
Звернення:
15 квітня 2021

​Доброго дня Володимире Миколайовичу.Звертаюсь до Вас з проханням,звернути увагу та прийняти відповідні міри,щодо дороги,яку декілька років тому заасфальтували на Старому місті (р-н Кривої), перехрестя Данила Нечая Краснофлотська.Усе б нічого,але коли йдуть дощі,перейти її просто не можливо !Величезні калюжі ,по обидві сторони.Транспорт ,який рухається обливає людей ,дітей з ніг до голови.На цю дорогу були витрачені чималі кошти,але до виконання  доріжних робіт (прокладання комунікаціі,зокрема лівньовки ) підійшли безвідповідально!Просимо обстежити  дану  ділянку дороги ,а саме під час дощів,встановити винних і прийняти відповідні міри на даній ділянці дороги.

Відповідь:
30 квітня 2021

Департаментом комунального господарства та благоустрою опрацьовано Ваше звернення, про що повідомляю наступне.

Виконання робіт по капітальному ремонту вулиці Данила Нечая виконано згідно розробленої проектно-кошторисної документації, якою передбачено влаштування двускатного профілю дороги. В свою чергу, пішохідний перехід через вул. Данила Нечая в районі перехрестя з вул. Г.Сагайдачного знаходиться в найнижчій точці рельєфу, що призводить до часткового скупчення атмосферних опадів в межах переходу.

Для вирішення даної проблеми підрядній організації, яка виконувала роботи, поставлено доручення в термін до 20.05.2021 р. виправити недолік виконання ремонтних робіт за гарантійними зобов'язаннями.

08.06.2021

Департаментом комунального господарства та благоустрою опрацьовано Ваше звернення, про що повідомляю наступне.

Виконання робіт по капітальному ремонту вулиці Данила Нечая виконано згідно розробленої проектно-кошторисної документації, якою передбачено влаштування двускатного профілю дороги. В свою чергу, пішохідний перехід через вул. Данила Нечая в районі перехрестя з вул. Г. Сагайдачного знаходиться в найнижчій точці рельєфу, що призводить до часткового скупчення атмосферних опадів в межах переходу.

Для вирішення даної проблеми підрядній організації, яка виконувала роботи, поставлено доручення в термін до 20.05.2021р. виправити недолік виконання ремонтних робіт за гарантійними зобов'язаннями.

Станом на теперішній час, роботи по водовідведенню атмосферних опадів з меж пішохідного переходу виконані.Вкладення