(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA.jpg
Форманюк Микола Вікторович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​ирішує питання житлово-комунального господарства та благоустрою, питання  транспорту і зв’язку. Організовує необхідні заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.​​​


Звернення:
14 квітня 2021

​                                             Шановний Форманюк Миколо Вікторович!

 Звернення від мешканці м.Вінниці будинку по вул.Стрілецька 14.

Ми з великим ентузіазмом і радістю сприйняли реконструкцію Спорткомплексу(СКА)  по вул.Янгеля! Мешканці нашого будинку категорично проти влаштування євро-парковки під нашими вікнами! Ми живемо в європейському, комфотрному місті, в якому повинні поважатись спокій і благоустрій території.  Наголошую- Мешканці будинку категорично проти данної ініціативи! Просимо Вас розглянути  наше прохання, клопотання. Просимо влаштувати парковку зі сторони вул.Ак.Янгеля(де вона нікому не буде заважати), де вона і була до реконструкції СКА.  Стрілецька 14- будинок військовослужбовців, проживає багато поважних пенсіонерів, молодих сімей.

  Дуже не хочеться звертатися до телебачення у м.Київ.

  Сподіваємось на взаєморозуміння і Вашу допомогу!
Відповідь:
27 квітня 2021

Виконавчими органами Вінницької міської ради опрацьовано Ваше звернення  від  15.04.2021 р.  щодо влаштування євро-парковки по вул. Стрілецька, біля буд. № 14 у м. Вінниці, повідомляємо наступне.

Інформацію взято до відома та врахування в роботі.

Проектно-кошторисна документація по об'єкту «Реконструкція приміщень спортивного комплексу по вул. Академіка Янгеля, 48»  була розроблена проектною організацією ТОВ «ВПІ+» на замовлення департаменту капітального будівництва.

Враховуючи наявні звернення мешканців м. Вінниці із зауваженнями проти влаштування паркувальних місць на прибудинкових територіях, департаментом капітального будівництва були поставлені умови проектній організації  стосовно розміщення автостоянок виключно на території спортивного комплексу.

Дякуємо Вам за активну громадську позицію.

Вкладення