(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%A8%D0%B8%D1%88.jpg
Шиш Олександр Володимирович
Директор департаменту, Департамент охорони здоров’я

Вирішує питання сфери охорони здоров’я, надання населенню якісної медичної допомоги і медичних послуг через мережу комунальних лікувально-профілактичних підприємств, установ і закладів.

Пряма телефонна лінія:  

1-а середа з 12-00 до 13-00
0432 59-50-14
Звернення:
12 квітня 2021

Шановний Олександре Володимировичу !

Прошу Вашого пояснення, чому у Центрі первинної медико-санітарної допомоги №2 м. Вінниці не видають хворим пацієнтам лікарняних листів на бланках затвердженого державного зразка. Замість цього видають роздрукований на принтері якийсь папір-довідку, яку потім в організаціях не приймають до уваги. Як результат великі неприємності. Люди не отримають відшкодування за період непрацездатності. Пояснення зі сторони адміністрації Центру, що немає бланків. Ось коли з'являться тоді і отримаєте відповідний лікарняний лист. Кажуть приходьте та взнавайте і це в період епідемії та карантину. Невже це така велика складність вирішити це на рівні нашого міста? Прошу вирішити для громадян міста цю проблему.


Відповідь:
26 квітня 2021

Виконавчими органами міської ради розглянуто Ваше звернення від 12.04.2021 року щодо відсутності бланків листків тимчасової непрацездатності та повідомляємо наступне.

Бланки листків непрацездатності закладами охорони здоров'я Вінницької області та м. Вінниці отримуються шляхом централізованого постачання в межах бюджетної програми КПКВК 2301350 «Організація і регулювання діяльності установ та окремі заходи у системі охорони здоров'я» за напрямком «Забезпечення бланками листка тимчасової непрацездатності закладів охорони здоров'я».

З жовтня 2020  року відбулося різке зростання кількості виданих закладам охорони здоров'я області листків тимчасової непрацездатності, яке пов'язане із поширенням коронавірусної інфекції (COVID-19) та його ускладненнями, відсторонення від роботи осіб, які були у контакті з інфікованими та направлення їх на самоізоляцію під медичний нагляд, сезонними респіраторними захворюваннями.

Враховуючи вищезазначене, з метою своєчасного забезпечення закладів охорони здоров'я бланками листків тимчасової непрацездатності, Департаментом охорони здоров'я та реабілітації облдержадміністрації завчасно проінформовано Міністерство охорони здоров'я України про ситуацію, що склалася.

Станом на сьогоднішній день централізоване постачання бланків листків тимчасової непрацездатності не відбулося.

Виходячи з вищевикладеного та враховуючи лист Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Вінницькій області від 19 лютого 2021 року №278-06 взято до застосування лист МОЗ України від 20  липня   2006

року №3.07 щодо порядку видачі тимчасових довідок у період відсутності бланків листків непрацездатності. При відновленні забезпеченості бланками листків непрацездатності відпрацьовується єдиний механізм обміну довідок на листки тимчасової непрацездатності.

Вкладення