(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
12 квітня 2021

Доброго дня! У зв'язку із зростанням вартості  послуг на вивіз сміття, будьте такі ласкаві повідомте, хто відповідає за відсутність урн для сортування сміття у м. Вінниці? Хто контролює його переробку? Чи часи реклами  про переробку сміття у Вінниці, які лунали з кожної каструлі,  вже неактуальні?

Так, наприклад, у  мікрорайоні Тяжилів, біля школи 27 немає можливості відсортувати сміття, на всіх трьох прилеглих  мусорках і необхідні урни відсутні вже блільше року! Звичайно діяльність Ековіна буде збиткова! Вони лише вивозять сміття, а нічого не здають на переробку і сміттепереробний завод, на який вгепано купу грошей платників податків стоїть без роботи, працівники без зарплати і роботи,  а Стадницю загаджують сміттям !!! Ви ,як влада будете щось робити, чи чекаєтє наступних виборів? І поки команди не було??

Відповідь:
28 квітня 2021

Департаментом, розглянуто Ваше звернення, щодо питання роздільного збору відходів на території мікрорайону «Тяжилів», про що повідомляю наступне.

Для зменшення негативного впливу відходів на навколишнє середовище, в місті вже впроваджена система роздільного збирання побутових відходів. Мешканцям запропоновано складувати ресурсоцінні компоненти (ПЕТ-пляшка, папір, скло, метал) в контейнери сухої фракції. Які після проходження процесу сортування на сміттєсортувальній станції, розташованій на території муніципального полігону побутових відходів, направляються на переробку.

На зазначеній у Вашому зверненні території встановлені контейнери для сухої та вологої фракції на всіх контейнерних майданчиках що обслуговуються КУП «ЕкоВін».

Після обстеження зазначених майданчиків, департаментом було надано доручення КУП «ЕкоВін», провести заміну інформаційних наліпок на контейнери.

Щиро дякуємо Вам за активну участь у життєдіяльності міста. 

Вкладення