(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
09 квітня 2021

​   Добрый день.  Михаил Васильевич, сегодня , 09.04.2021, водитель автобуса №7(номерной знак 0679), маршрут Пирогова-Якова Шепеля , на остановке Дачная в 07:57 утра выгнал меня с автобуса при наличии свободных мест , потребовав у меня специальный пропуск, а именно: удостоверение медицинского работника. 
          Очень хочется получить от Вас информацию на каком основании у водителя автобуса есть   такие полномочия?

Відповідь:
26 квітня 2021

Департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради розглянуто Ваше звернення щодо роботи водія автобуса, що здійснював перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в звичайному режимі руху №7 «вул. Якова Шепеля - Пирогова» та повідомляємо наступне.

На сьогоднішній день перевезення пасажирів на території Вінницької міської територіальної громади здійснюється відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», а саме в межах кількісті місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу і визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб.

Одночасно повідомляємо, що комунальним підприємством «Вінницька транспортна компанія» регулярно здійснюється моніторинг роботи громадського транспорту та контроль за дотриманням протиепідемічних заходів під час перевезення пасажирів.

Також повідомляємо, що адміністрацією комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» проведено службове розслідування щодо роботи водія автобусного маршруту загального користування в звичайному режимі руху №7 «вул. Якова Шепеля - Пирогова». За результатами службового розслідування фактів порушення своїх посадових обов'язків водієм даного автобусного маршруту виявлено не було.

Водію автобуса, що здійснював перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в звичайному режимі руху №7 «вул. Якова Шепеля - Пирогова» проведено позаплановий інструктаж щодо культури спілкування з пасажирами.

Адміністрацію комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» попереджено щодо необхідності дотримання водіями міського громадського транспорту своїх посадових обов'язків, особливо в частині культури спілкування з пасажирами.

Департамент енергетики, транспорту та зв'язку міської ради спільно з комунальним підприємством «Вінницька транспортна компанія» приносить Вам вибачення за можливі незручності, що сталися з Вами при користуванні громадським транспортом Вінницької міської територіальної громади.

У разі виникнення додаткових питань щодо роботи громадського транспорту Вінницької міської територіальної громади звертайтеся у відділ транспорту та зв'язку департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради за телефоном (0432) 59-51-35.


Вкладення