(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
05 квітня 2021

​Доброго дня. Вибачте. Чому ви 3 тижні не відповідаєте на звернення, не те що вже й рішення приймати! 

Відповідь:
07 квітня 2021

Ваше звернення щодо роботи автобусів на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №13А «Вул. Князів Коріатовичів – вул. Стельмаха» розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

За результатами розгляду інформуємо.

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 18.02.2021 р. №435 «Про затвердження мережі автобусних маршрутів загального користування в режимі маршрутного таксі у Вінницькій міській територіальній громаді» на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №13А «Вул. Князів Коріатовичів – вул. Стельмаха» повинно працювати 4 автобуси.

Факти нестабільної роботи автобусів на зазначеному автобусному маршруті були пов'язані через технічну несправність рухомого складу, внаслідок чого порушився графік руху та збільшився інтервал руху.

На даний час роботу автобусів на маршруті врегульовано, перевезення пасажирів забезпечується необхідною кількістю рухомого складу згідно затвердженого графіку руху, з інтервалом руху до 15 хв.

Приватних перевізників, які відповідно до укладених договорів здійснюють перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №13А «Вул. Князів Коріатовичів – вул. Стельмаха» попереджно щодо неухильного дотримання затверджених розкладів та інтервалів руху.

У випадку подальшого надходження скарг на якість перевезення пасажирів на зазначеному автобусному маршруті, департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради розглядатиметься питання щодо розірвання договірних відносин із чинними перевізниками даного маршруту та залучення інших перевізників для транспортного обслуговування пасажирів по даному напрямку.


Вкладення