(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A2%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D1%89%D1%83%D0%BA.jpg
Тимощук Сергій Володимирович
Заступник міського голови, уповноважений міського голови з питань управління якістю, протидії корупційним загрозам та інформаційної безпеки, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

Вирішує питання правової політики, контролює законність проведення зборів, мітингів, координує роботу виконавчого комітету міської ради, її виконавчих органів з міськими комунальними підприємствами: "Архітектурно-будівельний сервіс", "Вінницьке міське бюро технічної інвентаризації", "Вінницький інформаційний центр", "Муніципальна варта", а також засобами масової інформації, засновником яких є Вінницька міська рада.

Звернення:
05 квітня 2021

Я, Гройсман Леонід Матвійович, володію нерухомим майном у місті Вінниця, по вулиці Миколи Оводова, будинок, 54, квартира 1, квартира мені належить за договором купівлі- продажу ….

Доводжу до Вашого відома, що до зонішньої стіни вказаного будинку прибудовано незаконну прибудову, дозвіл на будівництво якої я ніколи не надавав. Незаконна прибудова відноситься до квартири №4, яка знаходиться у власності Кравчук Оксани Андріївни.Незаконне будівництво здійснено таким чином, що дах незаконної прибудови розташований під (двома) вікнами моєї квартири. На даху  незаконної прибудови під час дощу збирається вода, постійно знаходиться сухе листя, сміття, болото,росте бур'ян. По даху постійно ходять люди, постійно відбуваються якісь дії. Вищевказхане порушеує моє право на приватність житла. Я змушений був замовити і встановити  металеві решітки на вікна через небезпеку проникнення сторонніх осіб до мого житла і змушений був застрахувати своє житло, що спричинило додаткове навантаження на мій бюджет. Накопичення на даху незаконної прибудови сміття і сухого листя спричиняє пожежну небезпеку для всього будинку.Дах незаконної прибудови безпосередньо  прилягає до зовнішньої  капітальної стіни будинку, через що відбувається постійна руйнація стіни, її забруднення, замокнення під час дощу, проникнення вологи на внутрішню поверхню стіни( в мою квартиру). Цим спричиняється  мені матеріальна шкода, я змушений постійно ремонтувати стіну.  Я хворію на алергію та важку форму бронхіальної астми і така ситуація суттєво шкодить моєму здоровю, я змушений витрачати кошти на додаткове лікування, що спричиняє навантаження на мій бюджет і наносить мені матеріальну шкоду.Вікно своєї кімнати я не можу відкрити через те, що в нього одразу попадає сміття і листя з даху незаконної прибудови.


В 2020 році я звертався у підконтрольні Вам органи з аналогічною скаргою, але порушення моїх прав на приватність житла, вільне користування моїм житлом не було припинено, саме через безкарність  через стало можливе систематичне порушення моїх прав власником квартири №4.


 2 квітня 2021 року, ввечері, було здійснено монтаж металевого паркану по периметру даху незаконної прибудови таким чином, що паркан закриває вид з вікна моєї кімнати, перешкоджає доступу світла до моєї квартири, порушує естетичний вигляд будинку, я категорично протестую проти рейдерського захоплення терииторії під моїми вікнами. Такі протизаконні дії порушують моє право на вільне користування і володіення квартирою, що знаходиться в моїй власності та порушує моє право і права моїх співмешканців на користування житловим приміщенням. Такі дії спричиняють мені моральну шкоду, тому що я усвідомлюю протиправність дій Кравчук Оксани Андріївни та усвідомлюю бездіяльність державних органів, що не спроможні припинити  систематичне довготривале порушення моїх прав.


Зважаючи на вищевикладене, прошу 

-  провести перевірку відповідності розміщення описаної мною прибудови, що відноситься до квартири №4, будинку 54 по вулиці Миколи Оводова у місті Вінниця, законодавству, державним стандартам, нормам і правилам, архітектурним вимогам, технічним  умовам,  затвердженим  проектним рішенням, а також місцевим правилам забудови населених пунктів;

  • винести відповідне рішення про визнання зазначеної прибудови самочинно збудованою, що порушує будівельні та санітарні норми;
  • винести припис щодо демонтажу паркану, зведеного по периметру даху незаконної прибудови

- винести припис про усунення порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, державних будівельних норм, стандартів і правил з визначенням строку для добровільного виконання припису.


Прошу про результати проведеної Вами перевірки повідомити мене особисто за адресою: 21050, м.Вінниця ,вул. Миколи Оводова, буд. 54, кв.1.


Всі необхідні оригінали документів гшотовий надати для огляду за необхідності.


Гройсман Леонід Матвійович                                                     04 квітня 2021 року    


Відповідь:
21 квітня 2021

За дорученням міського голови департаментом архітектурно-будівельного контролю міської ради (далі – Департамент) Ваші звернення від 06.04.2021р. щодо прибудови до кв. 4 по вул. М. Оводова, 54 у м.Вінниці, в межах повноважень, розглянуто. За результатами повідомляю наступне.

Відповідно до Положення про департамент, затвердженого рішенням Вінницької міської ради від 26.04.2019р. №1735, розділу 3 пункту 3.1.2., Департамент здійснює державний архітектурно-будівельний контроль за дотриманням замовниками, проектувальниками, підрядниками та експертними організаціями, а також особами, відповідальними за здійснення авторського та/або технічного нагляду, вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил під час виконання підготовчих та будівельних робіт.

На момент виходу на місце працівниками департаменту факту виконання підготовчих та/або будівельних робіт не виявлено.

Разом з тим, як Вам повідомлялось раніше, питання пов'язане з влаштуванням прибудови до кв. 4 по вул.Миколи Оводова, 54 у м. Вінниці перебуває на розгляді в департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради.

Враховуючи вищезазначене, подальший розгляд Ваших звернень від 06.04.2021р. буде здійснюватися департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради, згідно до повноважень.

Про результат Вас буде повідомлено додатково.

Вкладення