(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Парфілов Олег Михайлович
Начальник відділу, Відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності

Вирішує питання організації заходів щодо попередження, ліквідації та мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій.

​Особистий прийом громадян:
2-й вівторок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
29 грудня 2013

Здрастуйте, пане мер! Перш за все вітаємо Вас з новорічними та різдвяними святами, здоров'я, натхнення у роботі, нових звершень та реалізації задуманих планів! Колективно з сусідами дивились ваш виступ по телебаченню, відносно підсумків року. Повністю підтримуємо Вас, як усі  вінничани, радіємо перемінам у атмосфері міста.

Шановний Володимир Борисович!  Мабуть не секрет  для вінничан, що на водоканалі є нездорова бацила. Так як вони монополісти- до  усіх відносяться зверхньо. Чуть що – відключають, штрафують, видно ця хвороба передалась і вашим підлеглим, з якими ми ведемо переговори майже рік. Все безрезультатно.  Просимо відключити воду, яка руйнує наше житло. Повторюємо  проблему – відключити !!!   Отримали Вашу відповідь № 5975. А в результаті – будинок на 4 сімї руйнується, а чиновники кажуть, що як потече  з труб вода під тиском, то тоді будуть шукати і ліквідувати аварію.  Уточнюємо вашу відповідь, яку підготовили виконавці - земля не приватизована, трубопровод, як і вода з міського  водогону - не приватні.   І якщо ми, як порадили ваші люди, будемо самі рити траншею та порушимо трубу, якій за 66 років (уся прогнила), то вона рване і буде усім маса проблем.  Невже у ДС НС   немає приладу, щоб визначити звідки тече вода в наш дім, а міській раді фахівця, щоб грамотно організувати відключення води. Ви пишете, що розпочаті земляні роботи . А в чому вони заключаються. Через затоплення підвалу водою, руйнування будинку будемо змушені  знову звертатись і до вас з питань  надачі житла.

З повагою та надією на розуміння,

власники будинку №4 по вул.Блока, м.Вінниці-  Пащенко В.Н., Ковальчук В.В., Морозова М.В.,

Відповідь:
15 січня 2014

       Ваше звернення від імені мешканців житлового будинку №4 по вул. Блока, за дорученням міського голови,  розглянуто департаментом міського господарства. 
       Повідомляю, що  представником виконкому Вінницької міської ради   спільно з  КП «Вінницяоблводоканал»,  в присутності мешканців  будинку №4 по вул. Блока   Марценківського А.В. кв.№2  та Морозової Т.М.  кв.1,  проведено обстеження прибудинкової  території та будинку №4 по вул. Блока  на предмет підтоплення з зовнішнього водопроводу.
       Підчас детального вивчення зазначеної в зверненні ситуації встановлено, що в приватному житловому будинку вул. Блока,4 проживає чотири сім’ї. Водопостачання трьох квартир здійснюється від вуличного водопроводу Д-50мм, який проходить по вул. Блока. Водопостачання квартири Ковальчук В.В.  забезпечується окремим вводом  зі сторони      вул. Писарева.   Мережа виходить з приватного будинковолодіння буд. Блока,6,  проходить по будинковолодінню Блока,4  і через  підвальне приміщення виходить в квартиру гр. Ковальчука В.В., оглядові колодязі  відсутні. На момент обстеження  витоків з зовнішнього водопроводу не виявлено, в підвальному приміщенні сухо. 
       На разі, в телефонній розмові з Ковальчук В.В. встановлено, що він  проводить реконструкцію своєї квартири зі  зміною схеми  водопостачання, а саме водопостачання квартири буде забезпечуватися не  існуючим окремим вводом від буд. Блока,6,  а з внутрішньо будинкових мереж, власниками яких є мешканці суміжних квартир. Тому через відсутність  потреби, Ковальчук В.В. має намір демонтувати існуючий окремий  ввод водопостачання своєї квартири.  
       Згідно  Правил користування системами комунального водопостачання та водовідведення в містах  п.1.12. , водопровідні вводи жилих будинків громадян, які належить громадянам на праві приватної власності, експлуатація  та обслуговування проводиться  абонентом. Слідкувати за цілісністю приватних  мереж  та споруд на них  є  обов’язком  власника. 
       Враховуючи те, що мережа водопостачання будинку Блока,4, про яку йдеться в зверненні, не   знаходиться на балансі підприємства,  роботи  по відключенню даного водопроводу можуть бути виконані  підприємством «Вінницяоблводоканал», відповідно   до укладеної   угоди з власником.

Вкладення