(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кушнір Сергій Іванович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 16-00 до 18-00.
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
26 грудня 2013
Я, Сікорський Сергій Леонідович-старший по під’їзду №6 в будинку, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Коцюбинського, 78, від імені мешканців підїзду висловлюю подяку електрикам ЖЕО-СПД Тараканов. Дякуємо за прекрасно освітлений під’їзд, міжсходові майданчики та встановлені датчики руху. Дякуємо за те. що виконали роботу швидко та в повному обсязі. Вітаємо з наступаючими новорічними святами!!!
Відповідь:
13 січня 2014

       Дякуємо Вам за лист, що надійшов на сайт міської ради, в якому Ви висловлюєте слова подяки адміністрації ТОВ «ЖЕО» та підрядній організації.
       Ми й надалі будемо вдосконалювати свою роботу, наполегливо працювати та сумлінно виконувати свої обов’язки на благо нашого міста та його мешканців.

Вкладення