(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
23 березня 2021

​Шановний Михайле Васильовичу. Вимушений звернутись до вас за допомогою в вирішенні слідуючогї проблеми. !8 березня інженером з відділу контролю якості теплової енергії Хрульовим Д.В були зняті пломби з теплового лічильника в зв'язку з невірним розташуванням датчика Т2 (температура обратки). Роботи по підключенню лічильника виконувались спеціалістами "Міськтеплоенергії". Лічильник знаходиться в експлуатації більше, як 10 років, остання повірка була в 2019 році. Але не в цьому проблема, а в тому, що вже четверті сутки лічильник розпломбірований, я не можу подати показники. Потрібно переставити цей датчик в місце, яке відповідає інструкції. Це робота максимум на дві години разом з дорогою. Але зі сторони "Міськтеплоенергії" ніякої реакції нема. Дозвонитись неможливо.  А нарахування проводиться, як без лічильника. Будь ласка, допоможіть, щоб вони виконали цю роботу як найскоріше. З повагою.

Відповідь:
01 квітня 2021

Ваші звернення щодо переврізки температурного датчика вузла обліку теплової енергії, опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради та в межах компетенції повідомляємо наступне.

24 березня 2021 року фахівцями КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» виконано роботи з переврізки температурного датчика вузла комерційного обліку спожитої теплової енергії, що встановлений в тепловому вузлі житлового будинку №20 по вул. Академіка Янгеля, про що Вам було повідомлено в телефонній розмові.

Окремо повідомляємо, що дякуємо Вам за небайдужість до роботи комунальних підприємств, міської ради, виконавчого комітету Вінницької міської ради, активну громадську позицію.


Вкладення