(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
18 березня 2021

Доброго дня! Звертаюсь з приводу перевантаження  громадського транспорту пільговими категоріями громадян. Наразі у Віннмиці діють обмеження червоноїх зони , проте всі пенсіонери з 7 години ранку штурмують  всі зупинки громадського транспорту. І після робочого дня,як о 18 так і о 19,30 їх  їде сила силенна! Учні і студенти на дистанційному  навчанні, зате  в пенсіонерів  екскурсії цілодобові!  За день, завдяки їх пільговому проїзду, вони об'їзджають пів міст , всі базари, магазини, секонди, аптеки і потім всі болячки привозять додому дітям!  Чому одночасно із запровадженням обмежень червоної зони не введено проїзд лише по довідкам з місця роботи? В мережі інтернет сила силена фото біля секондів 15.03.21 року!  Подивіться хто стоїть в тих чергах? При  цьому лікарні переповнені саме людьми похилого віку! Смертність пенсіонерів зашкалює! Лікарі падають з ніг, а реальні дієві заходи не вживаються!  Чи це нова політика міської ради, зменшити  кількість  пенсіонерів?  Опам'ятайтесь і вживайте заходів !  

Відповідь:
06 квітня 2021

Департаментом енергетики, транспорту та зв’язку міської ради розглянуто Ваше звернення щодо роботи контролерів контрольно-ревізійного відділу комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» та повідомляємо наступне.

На сьогоднішній день частина громадського транспорту комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» обладнані електронною системою обліку пасажиропотоку, яка фіксує кількість пасажирів, що зайшли, вийшли чи перебувають у салонах громадського транспорту. Під час порівняння  даних електронної системи обліку з даними про оплату за проїзд, у разі виявлення суттєвих розбіжностей може бути надіслана додаткова група контролерів контрольно-ревізійного відділу комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» на даний маршрут.

Також повідомляємо, що у разі суттєвого зниження оплати за проїзд пасажирами на маршрутах громадського транспорту контрольно-ревізійним відділом комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» здійснюється підсилений контроль щодо оплати за проїзд в громадському транспорті.
      
Адміністрацією комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» проведені додаткові профілактичні заходи, направлені на оптимізацію роботи контролерів підприємства з метою створення максимально комфортних умов для пасажирів громадського транспорту.
  
Одночасно повідомляємо, що з контролерами контрольно-ревізійного відділу комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» проведено позаплановий інструктаж щодо недопустимості некоректної поведінки по відношенню до пасажирів, нетактовності при спілкуванні та попереджено про відповідальність у разі порушення норм професійної етики. Також з контролерами проведено додаткові навчання щодо алгоритму дій та векторів поведінки у випадках виникнення конфліктних і нестандартних ситуацій.
  
Департамент енергетики, транспорту та зв’язку міської ради спільно з комунальним підприємством «Вінницька транспортна компанія» приносять вибачення за можливі незручності, що сталися з Вами при користуванні громадським транспортом Вінницької міської територіальної громади.
У разі наявності додаткових питань щодо роботи контрольно-ревізійного відділу комунального підприємства» звертайтеся у відділ транспорту та зв’язку департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради за телефоном (0432) 59-51-35.Вкладення