(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кушнір Сергій Іванович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 16-00 до 18-00.
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
23 грудня 2013

​Добрый день , Сергей Иванович. Хотелось бы узнать, что происходит в жек №12 . Почему мастер Елена Михайловна, нашим дворникам раздает дополнительные подъезды, хотя у дворников и без того очень большой обьем робот. Я понимаю , что дворников не хватает, но раздавать еще по +2 подъезда , работать в полном обьеме и получать за них 50грн в месяц - это не нормально. И насколько я знаю, Елена Михайловна (не помню ее фамилии, но она мастер дворников по ул.Стахурского) махинирует с зарплатами рабочих- часть зарплат они отдают ей (не понятно за какие такие "заслуги"), прошу разобраться в этом вопросе. Благодарю.

Відповідь:
23 січня 2014

       Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення, яке надійшло на сайт міської ради щодо неправомірних дій майстра двірників  МКП «ЖЕК № 12» по відношенню до підлеглих працівників в частині надання додаткового обсягу робіт для працівників та нарахування заробітної плати за виконану роботу розглянуто.
       В ході опрацювання звернення МКП «ЖЕК № 12» було надано протокол № 5 від 25.12. 2013 року зборів робітників комплексного прибирання технічної дільниці № 4, підписаний головою зборів Дзигман Л.В. – бригадиром двірників, секретарем зборів Рябою М.О. – робітником комплексного прибирання та працівниками бригади у кількості 14 чоловік.
       В зазначеному протоколі на порядок денний були винесені питання, вказані у Вашому зверненні.
       Під час обговорення присутніми на зборах працівниками вищевказаних питань було з’ясовано, що додаткові обсяги робіт двірникам надаються через відсутність основного робітника, але при цьому проводиться оплата за виконані роботи в розмірі 50 %, що передбачено колективним договором. 
       Також з’ясовано, що обсяги робіт, за якими нараховується заробітна плата двірникам відповідають фактично виконаним роботам. 
       Жодних нарікань з боку членів бригади двірників до адміністрації МКП «ЖЕК № 12» чи департаменту житлового господарства по вказаним питанням не надходило, про що свідчать їх підписи у зазначеному протоколі.

Вкладення