(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кушнір Сергій Іванович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 16-00 до 18-00.
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
23 грудня 2013
Прошу повідомити мене про розмір граничного тарифу на утримання будинку ЖЄКом №7 (буд. по вул Космонавтів, 75), оскільки тарифи кожного місяця змінюються і доходять до 2,80 за м. кв. при відсутності будь яких робіт. Також прошу повідомити мене яким нормативним актом встановлено вказаний граничний тариф саме для нашого будинку оскільки плата за метр квадратний в нашому будинку найвища в районі. Також прошу повідомити в якому засобі массової інформації було опубліковано Рішенням  виконкому міської ради № 995 від 26.04.2012р. (З ДОДАТКАМИ). Також прошу повідомити де можна ознайомитись з повним текстом вказаного рішення і саме з його додатками, оскільки складається враження, що вказане рішення і його додатки умисно приховуються від громадян, оскільки ні на сайті ВМР ні в іетернеті взагалі його немає. Щиро дякую за відповідь.
Відповідь:
20 січня 2014

       За результатами розгляду Вашого звернення повідомляю.
       Рішенням  виконкому міської ради № 995 від 26.04.2012р. на  будинок за адресою проспект Космонавтів, 75 встановлено тариф (граничний) на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій  в розмірі 2,96 грн. за 1м2 загальної площі. Тариф розраховано згідно Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011р. № 869. Вищезазначеним рішенням затверджено Порядок та періодичність надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та зобов’язано  житлово-експлуатаційні підприємства міста вести облік фактично наданих послуг і нарахування  проводити  лише за  фактично надані послуги  з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, але у межах граничного тарифу.
      Вищезазначене рішення опубліковано в газеті «Вінницька газета» від 15.05.2012р. № 37-38.
      Крім того, з даним рішенням Ви можете ознайомитись звернувшись в МКП «ЖЕК № 7».    ​

Вкладення