(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%BE%D0%B9%D1%82%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0.jpg
Войткова Валентина Романівна
Директор департаменту, Департамент соціальної політики

Вирішує питання сфери соціального захисту населення, надання благодійної грошової допомоги.​

 
Пряма телефонна лінія:  
1-а середа з 09-00 до 10-00
0432 50-43-50
Звернення:
12 березня 2021

Доброго дня я Попович Надія . У мене така ситуація :- я оформила допомогу від держави так як мені 2 роки не виплачує чоловік аліментів (я оформила у грудні пішло у дію , а сьогодні на рахували всього 1990 грн , сказали працівники Липовецького соцебезу , що це сума за 4 місяці !?? ЯК??? Коли мали нарахувати за 6 місяців по 1200 грн і з грудня до березня ((( це шахрайські дії прошу допомогти! Тому що на суд коштів немаю ,а працівників Липовецького совбезу покарати якщо вони так дійсно вчинили та я не хочу , щоб можливо є такі мами яких таким чином грабують((( та може я не одна така!?? Та ще як усі мовчатимуть на далі так буде !!! Благаю ВАС хто читає моє звернення не ігноруйте допоможіть розібратися тут не чисто!!!((( Звернення :- ПЕРЕРАХУНОК !! Скільки ! Куди! Ішли кошти які мали на мій вказаний рахунок надійти , але не надійшли(( хочу бачити Перерахунок ! Вони мені не надають розпичатку я хочу бачити ! Допоможіть розібрати цю ситуацію! 

Відповідь:
17 березня 2021

На Вашу скаргу щодо неправильного, на Вашу думку, визначення розміру  державної соціальної допомоги призначеної посадовими особами відділу соціального захисту та охорони здоров'я Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області повідомляємо наступне.

Відповідно до частини першої статті 16 Закону України «Про звернення громадян»  скарга на дії чи рішення органу державної влади, органу місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації, об'єднання громадян, засобів масової інформації, посадової особи подається у порядку підлеглості вищому органу або посадовій особі, що не позбавляє громадянина права звернутися до суду відповідно до чинного законодавства, а в разі відсутності такого органу або незгоди громадянина з прийнятим за скаргою рішенням - безпосередньо до суду.

Згідно з частиною третьою статті 7 Закону України «Про звернення громадян»  якщо питання, порушені в одержаному органом державної влади, місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, об'єднаннями громадян або посадовими особами зверненні, не входять до їх повноважень, воно пересилається ними за належністю відповідному органу чи посадовій особі.

Враховуючи викладене вище, Ваша скарга за належністю надіслана Липовецькій міській раді Вінницького району Вінницької області для розгляду.

Вкладення