(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A2%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D1%89%D1%83%D0%BA.jpg
Тимощук Сергій Володимирович
Заступник міського голови, уповноважений міського голови з питань управління якістю, протидії корупційним загрозам та інформаційної безпеки, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

Вирішує питання правової політики, контролює законність проведення зборів, мітингів, координує роботу виконавчого комітету міської ради, її виконавчих органів з міськими комунальними підприємствами: "Архітектурно-будівельний сервіс", "Вінницьке міське бюро технічної інвентаризації", "Вінницький інформаційний центр", "Муніципальна варта", а також засобами масової інформації, засновником яких є Вінницька міська рада.

Звернення:
12 березня 2021

​Доброго дня я Попович Надія . У мене така ситуація :- я оформила допомогу від держави так як мені 2 роки не виплачує чоловік (( я оформила у грудні пішло у дію , а сьогодні на рахували всього 1990 грн , сказали працівники Липовецького соцебезу , що це сума за 4 місяці !?? ЯК??? Коли мали нарахувати за 6 місяців по 1200 грн і з грудня до березня ((( це шахрайські дії прошу допомогти! Тому що на суд коштів немаю ,а працівників Липовецького совбезу покарати якщо вони так дійсно вчинили та я не хочу , щоб можливо є такі мами яких таким чином грабують((( та може я не одна така!?? Та ще як усі мовчатимуть на далі так буде !!! Благаю ВАС хто читає моє звернення не ігноруйте допоможіть розібратися тут не чисто!!!((( Дякую на перед!

Відповідь:
17 березня 2021

На Вашу скаргу щодо неправильного, на Вашу думку, визначення розміру  державної соціальної допомоги призначеної посадовими особами відділу соціального захисту та охорони здоров'я Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області повідомляємо наступне.

Відповідно до частини першої статті 16 Закону України «Про звернення громадян»  скарга на дії чи рішення органу державної влади, органу місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації, об'єднання громадян, засобів масової інформації, посадової особи подається у порядку підлеглості вищому органу або посадовій особі, що не позбавляє громадянина права звернутися до суду відповідно до чинного законодавства, а в разі відсутності такого органу або незгоди громадянина з прийнятим за скаргою рішенням - безпосередньо до суду.

Згідно з частиною третьою статті 7 Закону України «Про звернення громадян»  якщо питання, порушені в одержаному органом державної влади, місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, об'єднаннями громадян або посадовими особами зверненні, не входять до їх повноважень, воно пересилається ними за належністю відповідному органу чи посадовій особі.

Враховуючи викладене вище, Ваша скарга за належністю надіслана Липовецькій міській раді Вінницького району Вінницької області для розгляду.

Вкладення