(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кушнір Сергій Іванович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 16-00 до 18-00.
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
21 грудня 2013

Добрий день! Ось моє звернення і Ваша на нього відповідь. Прошу надати відповідь на знову виникле питання - а як же ті сміттєзбірники, які вже захоплені жильцями? Яким чином я можу добитись хоча б спільного користування одним із них разом з тими жильцями, які їх захопили і успішно користуються?  (наприклад під їзд 4)? Чи можливо влада їх все таки поверне до користування працівниками ЖЕО? Чи в нас все робиться так - якщо без дозволу захопив - користуйся? А по-чесному неможливо? Тим більше інвентар там (біля нашого під їзду )не зберігається. Сам сміттєзбірник не відкривався вже 2 роки!!! Марія Петрівна (майстер ЖЕО) сама це зазначила, а коли були збори у дворі будинку вона заявила, що вона навішала замок, але відкрити не може, тому що не знає, де ключі.

 Прошу:
-надати відповіді на всі питання, порушені мною у цьому зверненні
-якщо сміттєзбірник таки потрібен ЖЕО для користування - прошу привести його в належний стан - прибрати всередині.
-прошу надати грунтовну відповідь щодо того, що саме може зберігатись у даному приміщенні (детальний перелік).
попереднє звернення:
​Доброго дня, Сергій Іванович! Спершу хочу подякувати за оперативне реагування на моє звернення щодо жахіть у підвальному приміщенні на Хлібній 23. В квартирі можна жити! ДЯКУЮ!
Сергій Іванович, хочу звернутись до Вас знову - адже я вже впевнилась, що Звернння без уваги не залишаються!  У нашому будинку - Хлібна 23 по проекту було передбачено сміттєпровід, але його так і немає. Від цього ніхто не страждає, та і питання в іншому.
Біля входу у підїзди є невеличкі приміщення для того ж сміття. У будинку 6 підїздів, тобто є 6 таких приміщень. Чи є можливість якимось чином їх приватизувати,  чи правомірне їх використання жильцями у власних потребах - ставити коляски, велосипеди? У кількох підїздах жильці роками користуються цими "захопленими" приміщеннями, поставили власні, навіть залізні двері і користуються. Прибиральниця таким же приміщенням у своєму підїзді також частково користується у власних цілях - тобто зберігає там не лише робочі інструмнти,  а також велосипед, і т.ін. У моєму підїзді двері у це приміщення поламані (хоч і висять на них 2 навісних замка), скло вибите, всередині купа шмаття, яке гниє. Та навіть з пожежної точки зору небезпечно - адже зловмисники можуть через вибиту шибку підпалити те приміщення. Я проживаю на 1 поверсі, балкона не маю, чи можу я взяти в користування це приміщення - тобто чи є офіційні шляхи до того?
Відповідь:
18 грудня 2013
     За дорученням міського голови департамент житлового господарства розглянув  порушене Вами питання щодо можливості приватизації  нежитлового приміщення  комори (бувший сміттєзбірник)   в будинку по вул. Хлібна,23 та повідомляє наступне.
     Виконавчий комітет міської ради в своїй діяльності  користується виключно  Конституцією,   Законами  та іншими  законодавчими актами України.
Відповідно п.2 ст. 10 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду»  та рішення  Конституційного Суду України  від 02.03.2004р.  допоміжні приміщення (підвали, сараї, кладовки, горища, колясочні, коридори та інші місця загального користування) передаються безоплатно у спільну власність громадян одночасно з приватизацією ними квартир багатоквартирних будинків і власники квартир є  рівними у праві володіння, користування та розпорядження допоміжними приміщеннями.
     З  огляду на вищевикладене, у виконкому міської ради відсутні  правові підстави щодо прийняття рішення  про  надання Вам в особисте користування    нежитлового приміщення бувшого сміттєзбірника, яке на даний час використовується прибиральницею як допоміжне приміщення для зберігання інвентарю.
     Порушене Вами питання  може бути вирішене лише у випадку  створення ОСББ, що  передбачено  Законом України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку»  та розгляду  питання на загальних зборах   власників   спільного майна.
     Необхідну інформацію про створення ОСББ Ви можете отримати  по телефону  59-53-09 або на інтернет-сайті (www.osbb.vinnytsya.info.).
     Стосовно вибитого віконця  повідомляю, що  з метою запобігання  підпалення речей, що зберігаються  в приміщені, силами  ТОВ «ЖЕО» дане віконце було  тимчасово  закрито листом  фанери. ​
Відповідь:
11 січня 2014

       За дорученням міського голови Ваше звернення стосовно користування  нежитловим приміщенням  бувшого сміттєзбірника в будинку по вул. Хлібна,23 розглянуто.
       Відповідно п.2 ст. 10 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду»  та рішення  Конституційного Суду України  від 02.03.2004р.  допоміжні приміщення (підвали, сараї, кладовки, горища, колясочні, коридори та інші місця загального користування) передаються безоплатно у спільну власність громадян одночасно з приватизацією ними квартир багатоквартирних будинків і всі власники квартир є  рівними у праві володіння, користування та розпорядження допоміжними приміщеннями.
       Виконком міської ради немає законодавчих підстав для надання Вам в особисте користування  будь-яке приміщення загального користування в  багатоквартирному житловому будинку.
       Дане питання можливо вирішити шляхом створення ОСББ  та розглядом  питання на загальних зборах   власників   спільного майна.
       Перевіркою встановлено, що нежитлове приміщення  сміттєзбірника  в 2-му під’їзді будинку №23 по вул. Хлібній знаходиться в задовільному санітарному стані,  використовується двірником МКП «ЖЕК-16» для зберігання  робочого інвентаря. ​

Вкладення