(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%A8%D0%B8%D1%88.jpg
Шиш Олександр Володимирович
Директор департаменту, Департамент охорони здоров’я

Вирішує питання сфери охорони здоров’я, надання населенню якісної медичної допомоги і медичних послуг через мережу комунальних лікувально-профілактичних підприємств, установ і закладів.

Пряма телефонна лінія:  

1-а середа з 12-00 до 13-00
0432 59-50-14
Звернення:
07 березня 2021

Шановний Олександр Володимирович!

У цю чудову весняну пору прошу Вас привітати  хорошого лікаря  Вінницької міської лікарні  "3" Клекот Олександру Олексіївну   з 8 березня – Міжнародним жіночим днем!
Нехай завжди Ваше серце повняться щастям, душа радістю й добром, а на устах квітне усмішка.
Для кожної людини найважливіше любити і відчувати взаємність. Жінка – уособлення цього почуття. Нехай воно постійно супроводжує Ваш життєвий шлях. Від усієї душі бажаю Вам безкорисної любові від людей і водночас щирих, нетлінних родинних почуттів. Хай все, що не робиться, буде тільки з добрих намірів та любові.Моя сім'я дуже вдячна Вам Олександра Олексіївна за допомогу. Ви золота людина! Відчувати себе здоровим — це неймовірно цінне відчуття. Спасибі вам за все, що Ви робити для людей.. Ваша праця — безцінна. Живіть мільйон років.

Принагідно, висловлюю вдячність всьому жіночому колективу вашої лікарні яка трудиться в цей нелегкий час.. Ваша високопрофесійна праця щодня рятує сотні життів. Доброчесними, чуйними, милосердними – таки знають Вас пацієнти. Доземний уклін Вам, дорогі жінки-медики, за цю самовіддану, подеколи жертовну працю. Нехай Господь сторицею віддячить, посилаючи Вам та Вашим рідним міцне здоров’я, невичерпний достаток і довголіття.
Успіху в роботі, благополуччя, миру. Хай лагідне весняне сонячне проміння осяє Ваші душі, даруючи тепло і гарний настрій. Зі святом!

З повагою, пацієнт вашої лікарні Штифорук Л.А.

Відповідь:
15 березня 2021

Департаментом охорони здоров'я Вінницької міської ради розглянуто Ваше звернення та повідомляємо наступне.

Щиро вдячні Вам за теплі слова медичним працівникам  КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №3», зокрема, лікарю Клекот О.О. та  усім жінкам медикам за високий професіоналізм, чуйне ставлення та жертовну працю.

Ваше звернення було надіслано в заклад та 12.03.2021р доведено до відома колективу ВМКЛ№3.

Дякуємо за небайдуже ставлення до роботи медичної спільноти Вінницької міської територіальної громади.

Вкладення