(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%A8%D0%B8%D1%88.jpg
Шиш Олександр Володимирович
Директор департаменту, Департамент охорони здоров’я

Вирішує питання сфери охорони здоров’я, надання населенню якісної медичної допомоги і медичних послуг через мережу комунальних лікувально-профілактичних підприємств, установ і закладів.

Пряма телефонна лінія:  

1-а середа з 12-00 до 13-00
0432 59-50-14
Звернення:
04 березня 2021

​Доводимо  до вашого відому. Просимо керівництво ЦММСД 1. Зняти с посади Зав.відділення Амбулаторії 1 - Євтушенко Л.Я. в з‘язку з тим , що вона неналежним чином відноситься до всіх спів робітників колективу( з ухвалою відноситься до лікарів, медичних сестер пригнічує, важає що колектив її раби.Ми всі маємо свої права і працюємо на державній роботі, але  в амбулаторії 1 , здається, що робим на панщині. Завідувач принижує, зневажає медичний персонал. Важає себе самою головною( і обов‘язки перекидує на інших колег).Ми не розуміємо, за стільки років лікарської практики перетворитись на людину , яку ненавидить весь колектив? Просимо призначити нового завідувача який коректний до всього медичного персоналу

Відповідь:
15 березня 2021

На адресу департаменту охорони здоров`я міської ради надійшло звернення Medical staff від 04.03.2021 р. на дії завідувачки АЗПСМ №1 КНП «ЦПМСД №1 м. Вінниці» Євтушенко Л.Я.

У зв`язку із необхідністю додаткового опрацювання фактів, викладених у зверненні, термін розгляду Вашого звернення буде продовжено.

Про результати розгляду Вас буде повідомлено додатково. 

16.04.2021

Департаментом охорони здоров`я міської ради розглянуто Ваше звернення від 04.03.2021 р. на дії завідувачки АЗПСМ №1 КНП «ЦПМСД №1 м. Вінниці» Євтушенко Л.Я. та повідомляємо наступне.

Згідно інформації, наданої адміністрацією КНП «ЦПМСД №1 м. Вінниці», Євтушенко Лідія Ярославівна працює на посаді завідувачки з 02.02.2009 року. Має вищу кваліфікаційну категорію. За період роботи зарекомендувала себе як відповідальний, порядний керівник, кваліфікований, грамотний лікар. Має організаторські здібності. Постійно підвищує свій професійний рівень, користується повагою серед колективу.

З метою об`єктивного з`ясування всіх обставин, працівниками департаменту охорони здоров`я міської ради було проведено всебічну перевірку інформації, викладеної у зверненні. Однак, вказані факти не підтвердились.

Відповідно до положень Кодексу етичної поведінки КНП «ЦПМСД №1 м.Вінниці» у разі виявлення у поведінці працівника дій, що перешкоджають ефективній діяльності підприємства, підривають його авторитет в громадській думці, загрожують добрій репутації колективу – такі випадки  підлягають розгляду на засіданні Комісії з етики, і в подальшому можуть бути підставою для притягнення такого працівника до дисциплінарної відповідальності.

Одночасно інформуємо Вас, що адміністрації КНП «ЦПМСД №1 м.Вінниці» наголошено на необхідності забезпечення постійного контролю за дотриманням медичними працівниками вимог Кодексу етичної поведінки підприємства для збереження стійкого і позитивного морально-психологічного клімату в колективі та відповідного шанобливого ставлення між колегами.

Вкладення