(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
04 березня 2021

​Доброго дня. Хочу висловити незадоволення з приводу роботи контролерів міського транспорту міста Вінниці. Сьогодні за їх участю стався прикрий інцидент. Я їхала у тролейбусі №5, придбала через дадаток Приват 24 -  2 квитки, для себе та 8-річного сина. Вагон №324, час: 14.34. Через декілька хвилин у трамвай зайшли контролери - 2 (чоловік та жінка). При спробі увійти у додаток Приват 24 я невірно ввела статичний пароль, і не змогла підтвердити оплату за проїзд. На що мені відповіли, що такого, щоб не можна було зайти у Приват 24, взагалі не буває, і що я мушу заплатити штраф. Платити штраф, звісно, я відмовилась, оскільки за проїзд я залатила. І квитки закомпосувала. Потім контролери примусили нас вийти з тролейбуса. На зупинці чоловік - контролер стверджував, що я 100% не платила за проїзд. В результаті цієї розмови моя дитина злякалась, контролери пішли собі далі в інший тролейбус, через кілька хвилин я таки знайшла у додатку проплату за проїзд.  Не варті ті 8 грн. моїх нервів та сліз моєї дитини.  І да, мені порадили придбати карту Вінничанина. А я не збираюсь її придбавати. Я скоріш відмовлюсь від користування тролейбусом. Тому прохання: дуже хочу надати тим контролерам підтвердження оплати за проїзд. У мене в телефоні збережено скрін. І ще, зробіть таки можливість оплати готівкою. Це якийсь жах. Не раз спостерігала, як бідні пасажири, особлииво не місцеві, потерпають від неможливості оплатити проїзд.   Жодна людина не має права принижувати іншу. Всім добра.

Відповідь:
24 березня 2021

Департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради розглянуто Ваше звернення щодо роботи контролерів контрольно-ревізійного відділу комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія», а також продажу разових проїзних квитків водіями громадського транспорту, які здійснюють перевезення пасажирів у Вінницькій міській територіальній громаді та повідомляємо наступне.

Адміністрацією комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» проведено службове розслідування та взято пояснення у контролерів контрольно-ревізійного відділу щодо дотримання своїх посадових обов'язків. За результатами розслідування та враховуючи пояснення контролерів, фактів порушення своїх посадових обов'язків виявлено не було.

Також повідомляємо, що контролерами контрольно-ревізійного відділу комунального підприємства» проводять інформаційно-профілактичні заходи щодо можливих наслідків, які можуть виникнути при несплаті за проїзд пасажиром у громадському транспорті. Проведення інформаційно-профілактичних заходів з пасажирами являється однією із функцій контролерів при виконанні своїх посадових обов'язків.

Одночасно повідомляємо, що з контролерами контрольно-ревізійного відділу проведено додаткові інструктажі щодо недопустимості некоректної поведінки по відношенню до пасажирів, нетактовності при спілкуванні та попереджено про відповідальність у разі порушення норм професійної етики. Крім того з контролерами проведено додаткові навчання щодо алгоритму дій та векторів поведінки у випадках виникнення конфліктних і нестандартних ситуацій.

В рамках реалізації проекту «Впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському електричному та автомобільному транспорті загального користування у м. Вінниці» весь громадський транспорт м. Вінниця буде облаштований валідаторами.

На сьогоднішній день завершено перший етап впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському електричному транспорті та муніципальних автобусах КП «Вінницька транспортна компанія».

Транспортні засоби комунального підприємтсва «Вінницька транспортна компанія» не виходять на лінію, якщо валідатори, встановлені на їх борту, знаходяться у неробочому стані.

Другий етап впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду – в маршрутних таксі міста – лише розпочато. Валідатори були встановлені в більш ніж 90 автомобільних транспортних засобах, що здійснюють перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутних таксі. В даний час розроблено графік для встановлення валідаторів у інших транспортних засобах, що здійснюють перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі.

Також повідомляємо, що на сьогоднішній день виконавчими органами міської ради спільно з комунальним підприємством «Вінницякартсервіс» опрацьовується питання реалізації разових проїзних квитків в мережі автоматів самообслуговування EasyPay, яка включає в себе понад 450 терміналів у Вінницькій міській територіальній громаді, що дозволить гостям громади, що користуються послугами громадського транспорту м. Вінниці, придбати квитки на проїзд за готівку.

Вищезазначені заходи значно покращать якість та безпеку перевезення пасажирів у громадському транспорті Вінницької міської територіальної громади.

Департамент енергетики, транспорту та зв'язку міської ради спільно з адміністрацією комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» приносять Вам свої вибачення за можливі незручності, які виникли під час користування громадським транспортом.

У разі наявності додаткових питань щодо роботи контролерів контрольно-ревізійного відділу комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія»  звертайтеся у відділ транспорту та зв'язку департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради за телефоном (0432) 59-51-35.

Вкладення