(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%A4%D1%83%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD.jpg
Фурман Роман Сергійович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​


Пряма телефонна лінія:  
1-а п'ятниця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-45 / 59-51-33
Звернення:
04 березня 2021

​Доброго дня.  Шановний Роман Сергійович звертаюся до Вас з таким питанням . У нас у дворі є колеса ,  які потребують покраски . а деякі заміни.  Підкажітьбудь-ласка куди нам з цим питанням звертатися? Хто цим займається?  Та за який кошт це робиться? Чи можливо звернутися до жеку та розраховуати на те що вони це зроблять. Адже ми сплачує за утримання кожного місяця не малі суми.  Дуже хочемо щоб як потепліє нашим діткам була хоч якась розвага, так як у дворі є лише  колеса та пісочниця .

Відповідь:
23 березня 2021

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення з питання    встановлення та фарбування    на прибудинковій території  житлового будинку автомобільних  шин, розглянуто.

Вирішення питань щодо управління  багатоквартирним будинком  регламентується Законом  «Про житлово-комунальні послуги» №2189-VIII від 09.11.2017р.

Прошу прийняти до уваги, що відповідно до чинного законодавства  всі  житлово-комунальні послуги надаються  на підставі договорів між виконавцями та їх споживачами.

Порядок надання послуг, оплата за них, відповідальність сторін щодо неналежного   виконання, тощо,   обумовлюються умовами договору.

Виконком Вінницької   міської ради та його структурний підрозділ   не є виконавцями послуг з управління будинками та стороною договору.

Співвласниками житлового будинку укладено Договір  про надання послуги з управління  багатоквартирним будинком з ТОВ  «ЖЕО».

За інформацією адміністрації ТОВ «ЖЕО», ремонт і фарбування конструктивних елементів дитячого майданчика товариством будуть виконані у період проведення весняних заходів за умови наявних вільних коштів на будинку.

При цьому інформуємо Вас, що  використання  відпрацьованих  автомобільних шин  призводить до  вкрай негативного впливу на здоров'я людини і навколишнього середовища.

Захистіть  ваших дітей від контакту зі смертельно небезпечними канцерогенами.  Зробіть у своєму  дворі суботник, викопайте всі зношені шини, а на їх місце посадіть квіти, дерева. 

Спільно з уповноваженою особою по будинку та управляючою компанією опрацюйте питання щодо встановлення  елементів  дитячого майданчика за рахунок   коштів утримання будинку, скорегувавши відповідно тариф.


Вкладення