(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
04 березня 2021

​Дуже рідко користуюся міським транспортом, але сьогодні, 4 березня,  прийшлось скористатися. Був шокований. Транспорт переповнений, ніхто не контролює дотримання масочного режиму. Людей набивається, тиснява, кашель, шмаркання, всі двері на зупинках відкриваються і люди напихається ще більше. І це при тому, що Вінниця вже майже в червоній зоні.

Хто відповідає за цю вакханалію.


Відповідь:
04 березня 2021

Департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради розглянуто Ваше звернення щодо транспортного обслуговування мешканців Вінницької міської територіальної громади під час дії карантину та повідомляємо наступне.

Перевезення пасажирів на території Вінницької міської територіальної громади здійснюється відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», а саме в межах кількісті місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу і визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб

Комунальне підприємство «Вінницька транспортна компанія» попереджено щодо неухильного дотримання вищезазначеної Постанови Кабінету Міністрів України.

Одночасно повідомляємо, що комунальним підприємством «Вінницька транспортна компанія» регулярно здійснюється моніторинг роботи громадського транспорту та контроль за дотриманням протиепідемічних заходів під час перевезення пасажирів.

Департамент енергетики, транспорту та зв'язку міської ради спільно з комунальним підприємством «Вінницька транспортна компанія» приносить Вам вибачення за можливі незручності, що сталися з Вами при користуванні громадським транспортом Вінницької міської територіальної громади.

У разі виникнення додаткових питань щодо роботи громадського транспорту Вінницької міської територіальної громади звертайтеся у відділ транспорту та зв'язку департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради за телефоном (0432) 59-51-35.

Вкладення