(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%A4%D1%83%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD.jpg
Фурман Роман Сергійович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​


Пряма телефонна лінія:  
1-а п'ятниця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-45 / 59-51-33
Звернення:
03 березня 2021

​Вітаю Вас від імені жителів будинків 75 та 77, по вул. Келецькій. Хочу звернутись по допомогу у вирішенні питання з благоустроєм прибудинковой території, а саме: переформатування плану двору, з метою виділення паркомісць та пішохідних зон, та прокладання нового асфальту на прибудинкових шляхах. Наші житлові будинки знаходяться у центрі чудового району міста, з прекрасною інфраструктурою та сучасним плануванням вулиць. Але двори багатоповерхових будинків залишають бажати кращого...особливо 5-ти поверхових будинків, т.як вони найстарші в цьому районі та вже мають достатньо занедбаний вигляд. Більшість мешканців нашого дому є пенсіонерами або винаймають житло, тому не мають свого інтересу до благоустрою прибудинкової території за свій кошт. Через це я шукаю підтримки та домоги у вирішенні цього питання. Адже всі дороги розтрощені, та мають багато ям які не виправиш простим залатування дірок. Людям немає куди припаркувати свої авто і тому багато машин стоять припарковані просто на тротуарах, а деякі навіть на садовій території. Після чого шмаття землі розносяться по всьму двору, коли машини виїздять. А коли йде дощ, то весь двір пливе, через те що немає куди воді подітися. Також. у нас у дворі дуже багато старих дерев. Деякі з них вже посохли, але їх не прибирають і тому цієї зими був інсцидент коли гілля просто впало на машини. які були припарковані під цими деревами через брак паркомісць. Дуже Вас прошу взяти це питання на розгляд, та внести наші будинки у план робіт якщо не на цей, то хоча б на наступний рік, адже ми живемо у країні, яка йде до європейських стандартів а двори маємо як у найглухіших селах.

Відповідь:
19 березня 2021

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення з питання видалення, обрізки дерев та благоустрою прибудинкової території житлового будинку №75 по вул. Келецька, розглянуто.

Повідомляю, що вказану прибудинкову територію включено до переліку житлових будинків, які потребують видалення та обрізки дерев у 2021 році.

Додатково повідомляю, що план капітального ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій на 2021 рік сформований та затверджений в межах наданих видатків, тому внесення змін до нього неможливе.

Враховуючи вищевикладене, питання ремонту асфальтобетонного покриття даної прибудинкової території, буде розглядатись при формуванні проекту бюджету на 2022 рік.

Також повідомляю, що влаштування місць для тимчасового паркування автотранспорту проводиться виключно на умовах співфінансування із мешканцями житлового будинку.

В разі згоди мешканців будинку прийняти дольову участь у фінансуванні вищевказаних робіт, прошу звернутись з цього питання в відділ капітального ремонту та розвитку житлового господарства департаменту житлового господарства  (тел. 59-51-24).


Вкладення