(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
24 лютого 2021

​Здравствуйте, Михаил Васильевич!

В нашем дворе, дома №№50-58 по ул.600-летия,  расположена электроподстанция. Кабели от неё протянуты к ул. 600-летия. На всём протяжении от подстанции до  улицы нет ни одного столба на территории двора. Кабели провисают,  в некоторых местах даже ребенок может дотянуться до них.

Кроме того, в этом же участке двора находится детская площадка. 

А кабели опираются вместо столбов на стволы деревьев. Эти деревья в нашем дворе посажены полвека назад, частично уже в аварийном состоянии, их никто не прочищает, не приводит в порядок.  Кстати, и другие деревья, которые просто опутаны проводами, не прочищаются энергослужбами.  Достаточно серьезной непогоды, чтобы деревья упали или своими ветками повредили этот пучок кабелей. 

Летом был проведен ремонт здания подстанции. Но вот на кабели никто внимания не обратил. Они так и висят над пешеходной дорожкой и территорией двора, где играют дети.

Приведите в порядок это потенциальное орудие убийства. Уж если нельзя убрать из двора эту подстанцию, то 2 столба поставить и уложить на них эти провода-кабели, наверное, можно.

С уважением 

Ольга Ивановна Тарасовская

Відповідь:
12 березня 2021

​Ваше звернення щодо впорядкування повітряних ліній електропередачі (встановлення додаткових опор та розміщення вказаних повітряних ліній на опорах) за вказаною у зверненні адресою розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

В межах компетенції повідомляємо наступне.

Положеннями Правил улаштування електроустановок, затверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 24.07.2017 №476 (далі – ПУЕ) та Правил охорони електричних мереж, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 1997р. №209 «Про затвердження» (далі – Правила) передбачено, що відповідальність щодо дотримання вимог ПУЕ та Правил при влаштуванні повітряних ліній покладається на власника електричних мереж.

Оскільки в департаменті відсутня інформація щодо власника вказаних у зверненні повітряних ліній, а розподіл (передачу) електричної енергії на території міста Вінницькі здійснює АТ «Вінницяобленерго», дане звернення потребує додаткового часу для опрацювання спільно з фахівцями СО «Вінницькі міські електричні мережі» АТ «Вінницяобленерго».

За результатами опрацювання Вас буде повідомлено додатково.


Вкладення