(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Яблонський%20Павло%20Васильович.jpg
Яблонський Павло Васильович
Секретар міської ради, Вінницька міська рада
-
Звернення:
16 лютого 2021

​Шановний Павло Васильович!! Просимо розібратися з приводу реконструкції жилого приміщення  квартири № 24 (перший поверх) по вул.Космонавтів, 13.  Будинку 56 років, панельний, 5-поверховий. Маємо підозру, що власник квартири не має дозвільних документів на реконструкцію квартири та руйнування несущих (?) стін. Просимо Вашого втручання . Вважаємо, що існує загроза серйозного пошкодження нашого будинку. Взагалі, було б правильним заборонити реконструкцію у будинках, старших за 50 років. Дякуємо, що приділили увагу. 

Відповідь:
04 березня 2021

Департаментом архітектурно-будівельного контролю Вінницької міської ради (далі – Департамент), в межах повноважень, опрацьовано питання порушене у Вашому електронному зверненні на сайт міської ради (від 16.02.2021р.) щодо квартири № 24 по просп. Космонавтів, 13 у м. Вінниці. За результатом повідомляю наступне.

Відповідно до Положення про департамент, затвердженого рішенням Вінницької міської ради від 26.04.2019р. №1735, розділу 3 пункту 3.1.2., Департамент здійснює державний архітектурно-будівельний контроль за дотриманням замовниками, проектувальниками, підрядниками та експертними організаціями, а також особами, відповідальними за здійснення авторського та/або технічного нагляду, вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил під час виконання підготовчих та будівельних робіт.

На момент виходу на місце, станом на 01.03.2021р., встановлено факт виконання робіт з поточного ремонту без втручання в несучі та огороджувальні конструкції, які згідно постанови КМУ від 13 квітня 2011р. № 466 «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт», не потребують отримання дозвільних документів. 

Вкладення