(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%A4%D1%83%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD.jpg
Фурман Роман Сергійович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​


Пряма телефонна лінія:  
1-а п'ятниця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-45 / 59-51-33
Звернення:
16 лютого 2021

​Шановний Роман Сергійович! Звертаюся  до Вас за допомогою, так як на неодноразові звернення до ТОВ ЖЕО не дало ніяких результатів. Моя проблема полягає в тому, що з погіршенням погодних умов у моїй квартирі на 9 поверсі почала текти стеля в коридорі, а в кімнаті і на кухні почали цвісти стіни. Я розумію, що на сьогоднішній день вимагати капітального ремонту покрівлі не має сенсу, так як погодні умови не дозволяють цього, але разом з тим жити в таких умовах не можливо, не кажучи вже про те, що це шкодить здоров'ю. Я сплачую за квартплату завжди вчасно, в тому числі і за утримання будинку, і вимушена жити в таких умовах. Тому, прошу Вас, якщо це можливо, вжити хоча б тимчасових заходів, щоб усунути дану проблему. Дякую за розуміння.

Відповідь:
09 березня 2021

Ваше звернення щодо ремонту покрівлі житлового будинку,  розглянуто.

Вирішення питань щодо управління  багатоквартирним будинком  регламентується Законом  «Про житлово-комунальні послуги» №2189-VIII від 09.11.2017р.

Прошу прийняти до уваги, що відповідно до чинного законодавства  всі  житлово-комунальні послуги надаються  на підставі договорів між виконавцями та їх споживачами.

Порядок надання послуг, оплата за них,   відповідальність сторін щодо неналежного виконання,   тощо, обумовлюються умовами договору.

Виконком Вінницької  міської ради  та його структурний підрозділ  не є виконавцями послуг з управління будинками та стороною договору.

Втручання виконкому Вінницької міської ради у договірні відносини, стороною яких він не є, вимогами чинної нормативно-правової бази не передбачено.

Співвласниками житлового будинку 01.04.2019 року укладено Договір  про надання послуги з управління  багатоквартирним будинком з ТОВ «ЖЕО».

За інформацією ТОВ «ЖЕО»,  фахівцем товариства проведено обстеження технічного стану м'якої рулонної покрівлі житлового будинку.

За результатами обстеження встановлено, що покрівля над квартирами № 65- 66 потребує поточного ремонту.

Дані роботи,  за дольової участі мешканців, товариством можливо буде виконати  після відшкодування витрат співвласниками будинку за попередньо надані послуги з управління будинком, сума яких  станом на 01.02.2021р. складає 13965,64 грн., орієнтовно в ІІ кварталі поточного року.


Вкладення