(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
12 лютого 2021

Шановний Михайло Васильович.

Звертаюся до Вас з пропозицією змінити перевізника та забрати ліцензію на перевезення у перевізника маршруту № 7А, так як останні не виконують прийнятих на себе зобов'язань по перевезенню пасажирів. 

Так, сьогодні стала свідком того, як вони працюють. З 12-35 я з дитиною чекали транспорту (маршрутку чи автобус) №7 на зупинці Замкова. Так як автобус мав  бути за графіком о 13-10, то я вирішила поїхати маршруткою. Мені довелося чекати її.......30 хвилин. Вона прийшла як раз за 5 хвилин до автобуса. Ми в неї не стали сідати, бо маємо пільги на проїзд, а в ній не було навіть вільних місць. За цей час на зупинці встигло побувати 3 автобуси № 1 і по 5 маршруток №№1А і 14А.   Ця маршрутка їздить якраз перед автобусом, щоб не дати йому взяти платоспроможних пасажирів, а в час між автобусами вони не їздять. Нащо вони тоді взагалі в такому випадку? Прошу Вас як представника влади у місті навести лад у системі маршрутних перевезень, що включає в себе:1) обов'язкове вивішування на зупинках по маршруту руху розкладу з точним часом прибуття на зупинки(якби я знала, що вони дійсно не їздять,я б пішла на інший транспорт) і могла б поскаржитися замовнику послуги(в міськраду) на невиконання умов договору. 2) обов'язкову видачу квитків пасажирам.   Такі заходи необхідні з тієї точки зору, що маршрутники прагнуть підвищення цін на свої  послуги, а не надають ні якості, ні комфорту, ні безпеки, та ще й працюють "втемну" не звітуючи про свою фінансову діяльність, створюють нездорову конкуренцію, чим підривають фінансові можливості роботи комунальних автобусів, бо не мають на бортах засобів обліку оплати.  Буду вдячна за реакцію та відповідь. 


Відповідь:
10 березня 2021

Ваше звернення щодо роботи автобусів на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №7А «вул. Якова Шепеля – ринок «Урожай» розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради та повідомляємо наступне.

На сьогоднішній день на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №7А «вул. Якова Шепеля – ринок «Урожай» працює 3 автобуси з інтервалом руху 20-25 хв.

Одночасно повідомляємо, що приватних перевізників, які відповідно до укладених договорів здійснюють перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі  7А «вул. Якова Шепеля – ринок «Урожай» попереджено щодо неухильного дотримання затверджених інтервалів руху, особливо у години «пік».

Відповідно до п. 24 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України  від 18.02.1997 р. №176 (зі змінами), місцями зупинки автобуса, який здійснює  перевезення у режимі маршрутного таксі, визначаються кінцеві пункти маршруту.  Посадка та висадка пасажирів з автобуса проводиться на їх вимогу у місцях зупинки  громадського транспорту, а також в інших місцях з обов'язковим дотриманням  Правил дорожнього руху України.

В зв'язку з тим, що посадка та висадка пасажирів в маршрутному таксі здійснюється на вимогу пасажирів, спрогнозувати чіткий час проходження автобусних маршрутів на окремих зупинках немає можливості. Рух маршрутних таксі на маршрутах здійснюється по інтервалах.

Також повідомляємо, що квитки за проїзд знаходяться у водія автобуса, що здійснює перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №7А «вул. Якова Шепеля – ринок Урожай».   

Разом з тим, перевезення пасажирів по даному напрямку здійснюється автобусами автобусного маршруту загального користування в звичайному режимі руху №7 «вул. Якова Шепеля – Пирогово», на якому працює в години «пік» 7 автобусів з інтервалом руху 12-20 хв.

Департамент енергетики, транспорту та зв'язку міської ради приносить Вам свої вибачення за можливі незручності, які виникли під час користування міським громадським транспортом.

У разі виникнення додаткових питань звертайтесь до департаменту енергетики, транспорту та зв'язку Вінницької міської ради за телефоном (0432) 59-51-37.

 


Вкладення