(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
11 лютого 2021

​Доброго дня! Прошу вплинути на перевізника, маршрут Барське шосе- Водоканал.  Не одноразово, з ранку водії відмовляють брати дитину,на зупинці " Лісопарк" , мотивуючи це тим, що уже і так багато " стоячих пасажирів".  Дитина змушена чекати на морозі!!! ще 15 хвилин, щоб сісти у іншу маршрутку ( якщо візьмуть!!!) щоб доїхати до школи!!! Якщо перевізник не справляється з кількістю пасажирів, поставте на маршрут муніципальні автобуси, хочаб у час пік. 

Відповідь:
11 лютого 2021

Департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради розглянуто Ваше звернення щодо роботи автобусного маршруту загального користування в режимі маршрутного таксі №16А «Вінницяоблводоканал – Барське шосе (Медмістечко)» та повідомляємо наступне.

В даний час, на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №16А «Вінницяоблводоканал – Барське шосе (Медмістечко)» працює 12 автобусів з інтервалом руху 10-15 хв.

Крім того по даному напрямку перевезення пасажирів забезпечує автобусний маршрут загального користування в звичайному режимі руху №16 «Меморіал Визволення – Барське шосе – Аграрний університет», на даному автобусному маршруті працює 2 автобуси з інтервалом руху 50-55 хв.

Адміністрацію комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» та приватних перевізників, які відповідно до укладених договорів здійснюють перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №16А «Вінницяоблводоканал – Барське шосе (Садове)» попереджено щодо неухильного дотримання затверджених розкладів та інтервалів руху, особливо в години «пік».

Також повідомляємо, що приватних перевізників, які систематично порушували розклади руху на даному автобусному маршруті буде замінено на початку березня поточного року.

Одночасно повідомляємо, що перевезення пасажирів на території Вінницької міської територіальної громади здійснюється відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», а саме в межах кількісті місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу і визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб.

Також повідомляємо, що на сьогоднішній день всі наявні автобуси муніципального автобусного парку комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» задіяні в перевезеннях пасажирів на маршрутах міста, за           наявності вільних автобусів буде розглядатися питання щодо їх залучення для транспортного обслуговування мешканців міста.

Департамент енергетики, транспорту та зв'язку міської ради спільно з комунальним підприємством «Вінницька транспортна компанія» приносить Вам вибачення за тимчасові незручності, що сталися з Вами при користуванні громадським транспортом Вінницької міської територіальної громади.

У разі виникнення додаткових питань щодо роботи громадського транспорту Вінницької міської територіальної громади звертайтеся у відділ транспорту та зв'язку департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради за  телефоном (0432) 59-51-35.

Вкладення