(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%BE%D0%B9%D1%82%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0.jpg
Войткова Валентина Романівна
Директор департаменту, Департамент соціальної політики

Вирішує питання сфери соціального захисту населення, надання благодійної грошової допомоги.​

 
Пряма телефонна лінія:  
1-а середа з 09-00 до 10-00
0432 50-43-50
Звернення:
09 лютого 2021

​Прошу Вас надати допомогу або юридичні роз'яснення щодо незрозумілого відношення ПП Бокуд до мешканців будинку 27 по вул. О. Антонова. На загальних зборах жителв ібудинку було створено ОСББ (про що у письмовій формі сповіщено заздалегідь всі зацікавлені особи та укладені договори про надання послуг для будинку 27), яке взяло на себе повноваження надання послуг пов'язаних з управлінням будинку та прибудинкової території. В грудні 2020 року надання послуг забезпечував ОСББ, за що мешканці в повному провели розрахунок. Але при отриманні єдиного рахунку за наданні житлово-комунальні та інші послуги за грудень 2020 року надійшли незрозумілі нарахування від ПП Бокуд (особисто 1151.57 грн, з розрахунку 15.84 грн за кв.м) за послуги які вони не надавали у грудні 2020 року. На всі звернення мешканців будинку та управління ОСББ адекватних роз'яснень ПП Бокуд не надає, посилаючись на забаргованість по виконанню робіт  та конфіденційность інформації. В органах соціального захисту населення району відмовляються від правової оцінки ситуації та допомоги по вирішенню даного питання.  З повагою мешканці будинку 27 по вул. О. Антонова

Відповідь:
24 лютого 2021

Повідомляю, що Ваші звернення за відповідними дорученнями щодо нарахувань за послугу з управління багатоквартирним будинком співвласникам будинку №27 по вул.О.Антонова  розглянуто.

За  інформацією  ПП  «Бокуд»,   по   будинку №27  по вул. О.Антонова послуга з управління  багатоквартирним будинком надавалася згідно укладеного Договору  від 01.03.2019р. про надання послуги з управління багатоквартирним будинком. У зв'язку з створенням на будинку ОСББ вказаний Договір розірвано 16.12.2020р. 

Згідно з Законом України  «Про житлово-комунальні послуги» в частині  положень, які регламентують вирішення питань щодо управління багатоквартирним будинком, всі питання з утримання будинку, зокрема і розрахунки за послугу з управління багатоквартирним будинком, мають вирішуватись згідно умов укладеного Договору  між  співвласниками та управляючою компанією.

Умовами укладеного Договору, передбачено, що спори та розбіжності, що  виникають під час  надання послуги з управління багатоквартирним будинком, вирішуються шляхом переговорів  між сторонами Договору, а в разі не згоди  вирішуються в судовому порядку.

Будь-яка інша інформація щодо  виконання умов Договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком  та проведення розрахунків  в департаменті житлового господарства відсутня, оскільки департамент житлового господарства не є стороною договірних відносин.

Крім того, відповідно до  приписів статей  6, 23  Господарського  кодексу України органам місцевого самоврядування, їх посадовим особам забороняється втручатись в господарську діяльність  суб'єктів господарювання.

Одночасно повідомляю, що для отримання правової допомоги щодо порядку звернення до суду та сприяння у оформленні відповідних процесуальних документів, Ви маєте право звернутись до Вінницького міського центру з надання безоплатної правової допомоги, що розташований по    вул.В. Порика, 29   у  м. Вінниці.  (Контактний  телефон:   (0432)   56-01-80,

єдиний телефонний  номер  системи  безоплатної  правової   допомоги 0-800-213103, електронна адреса: vinnytsya1.vinnytsya@legalaid.vn.ua, веб-сайт: http://vinnytsya.legalaid.gov.ua/ua.

Вкладення