(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%9E%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%B9.jpg
Очеретний Андрій Михайлович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

​Забезпечує реалізацію інноваційної політики в місті, залучення інвестицій у виробничу сферу, створення умов для розвитку підприємництва, організацію та координацію роботи по прийому міжнародних та урядових делегацій.


Звернення:
08 лютого 2021

​​ДОБРОИ НОЧИ..   ЧОМУ НЕ ПОСИПАЮТЬСЯ ДОРОГИ  КОЛИ СНИГОПАД ИДЕ И ОЖЕЛЕДЬ И НЕ ПРИБИРАЮТЬСЯ?? СКИЛЬКИ ВЖЕ МОЖНА?  ПРИ МИНУЛОМУ МЕРОВИ - ТИЛЬКИ ПОЧИНАВСЯ СНИГОПАД -ЗРАЗУ ПОЧИНАЛИ ИЗДИТИ ПРИБИРАЛЬНИ МАШИНИ И ПОСИПАЛИ...МАШИНУ НОСИТЬ ПО ДОРОЗИ- НЕБЕЗПЕЧНИ ПРЕЦИДЕНТИ СТВОРЮЕТЕ... НИ В ДВОРАХ НИ  НА ДОРОГАХ МИСТА НЕМА ПОРЯДКУ ВИД СНИГУ  НИКОЛИ --  КОЛИ СНИГОПАД И ОЖЕЛЕДЬ!! ЧОМУ З ВЕЧОРА НЕ ВИПУСТИЛИ ПРИБИРАЛЬНИ МАШИНИ??  ВСЮ ЗИМУ ПРОДОВЖУЕТЬСЯ ЦЕЙ БЕЗЛАД ПРИ КОЖДНОМУ СНИГОПАДИ  ..... ДРУГЕ- ЩО ЗА РЕСТАВРАЦИЯ ЛИФТИВ БУЛА 5 РОКИВ МИСЬКВИКОНКОМОМ ?-  ЩО ЩОРАЗУ ПРИ МИНУС 10 ТЕМПЕРАТУРИ - ВИДКАЗУЕ ЦИФЕРБЛАТ И ЛИФТА И  НЕ ИДЕ ЛИФТ ПО ПОВЕРХАМ - СТОИТЬ.. И ПРИХОДИТЬСЯ ПИШКИ ИДТИ... НЕМА ПЕРЕДАЧИ НАПРУГИ В КНОПКИ. В БУДНКУ ЗАБОЛОТНОГО 31 ПРИ КОЖНОМУ ПОХОЛОЖАННИ БИЛЬШЕ МИНУС 8 МОРОЗУ...          ЦЕ ЩО ЗА ЯКИСТЬ??  ЗМИНИТЬ БУДЬ ЛАСКА     .. ЦЕ КОЖНУ ЗИМУ ПРИ ПОХОЛОДАННЯХ ОДНА И ТАЖ ПРОБЛЕМА... ДЯКУЮ

Відповідь:
23 лютого 2021

Ваше звернення щодо неналежного оброблення та очищення вулиць міста від снігу та неналежної реставрації ліфтів, розглянуто.

Повідомляю, що утримання вулично-шляхової мережі міста в зимовий період здійснюється відповідно «Технічних правил ремонту і утримання вулиць і доріг населених пунктів», п.V. «Утримання вулиць та доріг у зимовий період»,  затвердженими Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Також повідомляю, що за наданою інформацією департаменту житлового господарства  МКП «Вінницяміськліфт», ліфтове господарство даного будинку знаходиться на контролі підприємства, періодично обстежується, за необхідністю ремонтується, та підтримується у належному робочому стані, який дозволяє подальшу експлуатацію.

Протягом січня місяця поточного року на аварійній службі підприємства було зафіксовано дві зупинки даного ліфта через спрацювання запобіжної автоматики, яка регулюється працівниками підприємства, відповідно до технічних умов експлуатації ліфта. Підприємством перевірено роботу приладів виклику ліфтів будинку - недоліків не виявлено.


Вкладення