(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%A8%D0%B8%D1%88.jpg
Шиш Олександр Володимирович
Директор департаменту, Департамент охорони здоров’я

Вирішує питання сфери охорони здоров’я, надання населенню якісної медичної допомоги і медичних послуг через мережу комунальних лікувально-профілактичних підприємств, установ і закладів.

Пряма телефонна лінія:  

1-а середа з 12-00 до 13-00
0432 59-50-14
Звернення:
06 лютого 2021

"Врятувати світ" - це, мабуть, одна з найпоширеніших відповідей, яку люди дають, коли їх запитують, чим би вони хотіли займатись у житті, і яким чином вони хотіли б після себе залишити слід. Рятування світу для багатьох є утопією, тоді як для інших - щоденною боротьбою та реальністю. 

 Ця криза, яку переживають усі існуючі країни, дозволила всьому людству сьогодні, в ці страшні часи COVID - 19, пізнати і визнати справжніх героїв. Не ті, що демонструються в телевізійних шоу, і не ті, які бачили в різних бойовиках, справжні герої - це лікарі, медсестри та всі ті, хто є частиною медичного персоналу зокрема 1 терапевтичного відділеня (пологового будинку №1) Вінницької міської лікарні, відділення, в яке потрапила моя мати Антоніна Іванівна Паламарчук з цим тяжким захворюванням.

 Хочу висловити щиру подяку усьому медичному персоналу особливо завідуючій відділення лікарю Наталі Вікторівні Вітвицькій, що прокидається щоранку, щоб продовжувати працювати на благо і здоров'я моїх земляків. Дякую за турботу про тих, хто цього найбільше потребує. Дякую, що не боїться підійти, коли більшість в ізоляції. Дякую, що Ви вирішили змінити свої ночі та сімейні часи на життя, присвячене вдосконаленню такої людяної професії, завжди підходячи до кожного хворого з відповідальним відношенням, терпінням та гуманізмом. 

 Бажаю Вам величезних успіхів в професійній діяльністі та великого жіночого щастя.

 З повагою и вдячністю,

Олена Паламарчук та сімья Cubillos

Колумбія - Богота

Копія

Відповідь:
18 лютого 2021

Виконавчими органами міської ради розглянуто Ваше звернення та повідомляємо наступне.

Щиро вдячні Вам за теплі слова медичним працівникам, зокрема, завідувачці терапевтичним відділенням №1 КНП «Вінницький міський клінічний пологовий будинок №1» Вітвицький  Н.В. за надану високо професійну медичну допомогу матері, відповідальне та дбайливе ставлення до пацієнтів.

Ваша подяка з найкращими побажаннями оголошена 09.02.2021р. в колективі даного закладу  на виробничій нараді.

Дякуємо за небайдуже ставлення до роботи медичних працівників Вінницької міської  територіальної громади.

Вкладення