(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%A4%D1%83%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD.jpg
Фурман Роман Сергійович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​


Пряма телефонна лінія:  
1-а п'ятниця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-45 / 59-51-33
Звернення:
04 лютого 2021

​Доброго дня Роман Сергійович!Звертаються до Вас жителі вулиці Ватутіна 33 третього під'їзду .В нашому під'їзді тече дах.Хоча в грудні 2019 року в мокру погоду всей дах перекривали за кошти мешканців.В нашому під'їзді не всі мешканці здали кошти і тому дах перекрили частково,не тому  місці де тече і взагальному при порушеннв всіх норм.Протягом року зверталися в Бокут ,щоб усунути проблему ,тому що після ремонту нічого не змінилося текло і тече .Ніхто з Жеку навіть не прийшов і не глянув.На наше прохання в них одна відповідь немає коштів.Руйнується  стеля та стіни в коридорі там знаходиться щитова.Також стеля тече одній із квартир.Для чого ми мешканці сплачуємо комунальні платежі,якщо всі проблеми маємо вирішувати самі.З нами навіть нехочуть розмовляти .Просимо Вас про допомогу.

Відповідь:
23 лютого 2021

Ваше звернення щодо ремонту покрівлі житлового будинку №33 по вулиці Ватутіна, розглянуто.

На виконання Постанови КМУ №301 від 20.04.2016р. «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», рішенням виконкому Вінницької міської ради вказаний житловий будинок списаний з балансу департаменту житлового господарства. Будинок перебуває у спільній власності власників та вирішення питань підтримання його конструктивних елементів інженерних мереж, тощо, в технічно-справному стані перебуває в компетенції його співвласників.

Виконком Вінницької міської ради та його структурні підрозділи в своїй діяльності керуються виключно вимогами чинної нормативно-правової бази.

Відносини, що виникають у процесі надання та споживання житлово-комунальних послуг, вимоги щодо реалізації прав та виконання обов'язків власників квартир та нежитлових приміщень, як співвласників багатоквартирного будинку регулюються Законами Про житлово-комунальні послуги, Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку та Правилами надання послуг з управління багатоквартирним будинком, які затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 р. №712. 

Відповіднo до вимог ст.12 Закону всі житлово-комунальні послуги надаються виключно на підставі договорів між споживачами та виконавцями зазначених послуг.

Для надання послуг з управління будинком співвласниками даного будинку обрано управляючу компанію в особі ПП «Бокуд», з якою заключено договір.

Виконком Вінницької міської ради не є стороною договору.

За повідомленням адміністрації управляючої компанії ПП «Бокуд», працівниками було проведено обстеження покрівлі вищевказаного житлового будинку. Під час даного обстеження було визначено необхідність в ремонті покрівлі, в обсязі – 1300 м2. Згідно договору та переліку робіт на 2019 рік було заплановано 200 м2. По факту виконано роботи по ремонту покрівлі 720 м2. Роботи по ремонту покрівлі над сходовою клітиною третього під'їзду заплановано виконати в червні 2021 року.

За інформацією адміністрації ПП «Бокуд» роз'яснення по суті звернення надано Вашому чоловіку при його особистій зустрічі з працівниками підприємства.

Звертаю Вашу увагу, що співвласниками даного будинку самостійно обрано управляючу компанію, в особі ПП «Бокуд».

В разі незадоволення якістю послуг з управління будинком рекомендуємо співвласникам переобрати управляючу компанію. З переліком управляючих компаній Ви можете ознайомитись на зовнішньому сайті Вінницької міської ради.


Вкладення