(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%A4%D1%83%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD.jpg
Фурман Роман Сергійович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​


Пряма телефонна лінія:  
1-а п'ятниця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-45 / 59-51-33
Звернення:
04 лютого 2021

​Добрый день.Прошу Вас,помочь в решении ситуации.По адресу К.Кориатовичей 157.вокруг дома.и во дворе,состояние дороги просто ужастное,яма на яме,там невозможно пешком ходить,не то что ездить на авто.По дорогам ездят калясками,велосипедамы,на такой дороге можно и ногу сломать.

Очень надеюсь на Вашу помощь.Не хотелосьбы писать 150 писем.Возможно нужно фото подтверждния,или собрать подписи жильцов,это я могу организовать.


Спасибо.

Відповідь:
22 лютого 2021

Ваше звернення, по питанню поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкової території житлового будинку №157 по вул. Князів Коріатовичів, розглянуто департаментом житлового господарства.

Повідомляю, що даний житловий будинок занесено до реєстру  прибудинкових територій, що потребують поточного ремонту асфальтобетонного покриття. Також повідомляю, що графік робіт на поточний рік сформований та затверджений. Нажаль, дана прибудинкова територія в план на поточний рік не увійшла, у зв'язку із обмеженим фінансуванням та великою кількістю прибудинковий територій які потребують першочергового ремонту.

Про хід вирішення даного питання, Вас буде повідомлено додатково.


Вкладення