(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%9A%D1%83%D1%88%D0%BD%D1%96%D1%80%D1%87%D1%83%D0%BA%D0%A1%D0%90.jpg
Кушнірчук Сергій Анатолійович
Директор департаменту, Департамент земельних ресурсів

​Вирішує ряд питань у сфері земельних відносин, зокрема, приймає участь у створені умов для раціонального і економічно обґрунтованого використання земель міста, для управління земельними ресурсами, вирішені питань які стосуються розроблення та затвердження землевпорядної документації, оформлення власності (користування) земельними ділянками, надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам, згідно до компетенції.

Пряма телефонна лінія:  
1-а середа з 16-00 до 17-00
0432 53-12-07
Звернення:
04 лютого 2021

Доброго дня!

Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД) / www.icps.com.ua / надсилає Запит про отримання інформації. Просимо Вас опрацювати запит та надати відповідь в електронному вигляді..

Прошу надати наступну інформацію:

- Чи публікує міська рада на своєму веб-сайті аналіз доцільності продажу/здачі в оренду майна, включаючи наявні фінансові витрати на утримання та прогнозований розмір надходжень до міського бюджету, перед будь-яким продажем/орендою?

 

Дана інформація є необхідною для реалізації проєкту «Прозорість, фінансове здоров'я та конкурентоспроможність місцевого самоврядування в Україні», метою якого є сприяння прозорості, фінансовій стійкості та формуванню конкурентних переваг ефективної роботи муніципалітетів в довгостроковій перспективі та який здійснюється Міжнародним центром перспективних досліджень (Україна) та Інститутом соціальних та економічних реформ (Словаччина) за фінансової підтримки Посольства США в Україні.

Дякую.

Відповідь:
09 лютого 2021


На Ваш запит від 04.02.2021р. про надання інформації щодо публікації на веб-сайті Вінницької міської ради аналізу доцільності продажу/здачі в оренду майна, включаючи наявні фінансові витрати на утримання та прогнозований розмір надходжень до міського бюджету, перед будь-яким продажем/орендою, повідомляю, що аналіз доцільності продажу/здачі в оренду майна не проводиться та відповідно така інформація не публікується.


Вкладення