(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%9C%D0%B0%D1%80%D1%82%D1%8C%D1%8F%D0%BD%D0%BE%D0%B2.jpg
Мартьянов Максим Петрович
Директор департаменту, Департамент економіки і інвестицій

​Вирішує питання соціально–економічного розвитку міста, залучення інвестицій, створення сприятливих умов для розвитку промислового виробництва, малого та середнього бізнесу.​​

Пряма телефонна лінія:  
1-й вівторок з 15-00 до 16-00
0432 59-50-46
Звернення:
01 лютого 2021

​Добрый день.

Меня интересует вопрос бездомных животных нашего города.

Почему в 2021 году не выделен бюджет на их стерилизацию?

Для чего нам тогда муниципальный приют?

Если жители города занимаются этим на добровольной основе, то такой развитый город, как Винница, должен способствовать этому.

Я уже не говорю об их бесплатном лечении, а просто контроле численности гуманным путем.

В 2020 году в муниципальном приюте стеризовали бесплатно + по 2 пеленки на каждого котика, а собак даже вылавливали и возвращали назад.

В этом же, говорят, что бесплатного уже ничего не будет. 

Только льготная цена для бездомных кошечек 320 грн+ 2 пеленки, а собачку могут взять бесплатно одну и то если сами люди привезут.

Как так, что на животных в нашем городе нет денег?

Куда деваться всем новорожденным этой весной?

За что их лечить?

Силы и места передержек неравнодушных горожан на исходе.

Мы просим, в срочном порядке, обратить внимание на этот вопрос


Відповідь:
16 лютого 2021

За дорученням міського голови Сергія Моргунова, Ваше звернення, щодо стерилізації безпритульних тварин, повідомляю наступне.

Для реалізації заходів зменшення популяції безпритульних тварин та їх гуманного перебування в міському середовищі, рішенням міської ради від 24.06.2016 р. № 310 затверджена «Програма регулювання чисельності тварин гуманними методами в м. Вінниці на 2016 – 2021 рр.»(зі змінами), а також, у 2018 році збудовано сучасний муніципальний притулок для тварин. Основним напрямком діяльності даного притулку, це масова стерилізація безпритульних тварин та повернення до попереднього ареалу перебування під опіку та відповідальність волонтерів, а також, стимулювання громадян забирати тварин із притулків, робота з освіти населення та створення системи обліку та реєстрації тварин.

Фінансування заходів передбачених вищезазначеною Програмою закладено в бюджеті Вінницької міської територіальної громади на 2021 рік. Також буде профінансовано проект-переможець конкурсу проектів в рамках «Бюджету громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади» «Безкоштовна стерилізація безпритульних кішок і котів на території м. Вінниця».

Крім того, триває співпраця з міжнародним благодійним фондом «FOUR PAWS International» (Бельгія) щодо реалізації проекту підвищення адопції в місті. Дана співпраця сприяє розвитку муніципального притулку для тварин, навчання персоналу, отримання відповідних сертифікатів, та вивчення систем роботи міжнародного рівня.

Позиція керівництва Вінницької міської ради спрямована на забезпечення епізоотичного благополуччя у місті, створення більш комфортних умов для життя людей, гуманного середовища для існування тварин та значне зменшення безпритульних тварин на вулицях міста за допомогою масової стерилізації, популяризації гуманного ставлення до них, реєстрації та ідентифікації.

Вкладення