(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%A4%D1%83%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD.jpg
Фурман Роман Сергійович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​


Пряма телефонна лінія:  
1-а п'ятниця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-45 / 59-51-33
Звернення:
31 січня 2021

Шановний Романе Сергійовичу!

 

До Вас звертаються мешканці квартир будинку 80 по вулиці Магістратській м. Вінниця.

Починаючи з 16.01.2021 через аварійні відключення теплопостачання на нашому стояку відсутне теплопостачання. Температура повітря у кімнатах ледь сягає 14 градусів по Цельсію. Неодноразові звернення до ТОВ ЖЕО, яке обслуговує наш будинок, та інших інстанцій були безрезультатними, батареї  залишаються холодними, в квартирах нестерпно холодно, причина відсутності теплопостачання не встановлена. Інженер ТОВ ЖЕО формально відноситься до наших звернень та передоручає їх аварійній службі, яка тільки констатує факт відсутності опалення.

Просимо Вас вжити дієвих заходів щодо відновлення теплопостачання нашого будинку, адже нам нараховуються чималі кошти за вказану послугу, а головне – в будинку проживає велика кількість людей похилого віку, дітей.

Заздалегідь вдячні за допомогу.

 

 

З повагою жителі будинку


Відповідь:
18 лютого 2021

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо незадовільної якості надання послуги з централізованого опалення в будинку № 80 по вул. Магістратській, розглянуто.

В ході опрацювання звернення працівниками управляючої компанії, ТОВ «ЖЕО», спільно з працівниками КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» вжито заходи для відновлення послуги з централізованого опалення за вказаною у зверненні адресою.

На даний час послугу відновлено, що підтверджено Вами в телефонній розмові з працівником департаменту.


Вкладення