(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%9E%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%B9.jpg
Очеретний Андрій Михайлович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

​Забезпечує реалізацію інноваційної політики в місті, залучення інвестицій у виробничу сферу, створення умов для розвитку підприємництва, організацію та координацію роботи по прийому міжнародних та урядових делегацій.


Звернення:
28 січня 2021

​ДОБРОГО ВЕЧОРА ..    ЗРОБИТЬ СВИТЛОФОР НА ЗОЛОЛОТНОГО ДЛЯ ВЫЕЗДУ З  ПЕРЕВУЛКУ  БИЛЯ БАНКУ , АВАРИЙНИЙ ВИЕЗД ЗАВЖДИ И ЗМИСТИТЬ ЗУПИНКУ АВТОБУСА  ПИД ЧАС ЗУПИНКИ ВИН СТВОРЮ МЕРТВУ ЗОНУ И НЕ ВИДНО ПРИ ВИЕЗДИ  МАШИН ЯКИ ОБГАНЯЮТЬ АВТОБУС...   БУДЬ ЛАСКА ЗАМИНИТЬ НА ЛЕД ЛАМПИ  ОСВИТЛЕННЯ В ДВОРАХ,  АТО НИЧЕ НЕ ВИДНО ПИД ЦИМИ ТУСКЛИМИ ЖОВТИМИ ЛАМПАМИ АБСОЛЮТНО...ЗМИНИТЬ ЛАМПИ В ДВОРАХ ЯК ЗМИНИЛИ ПО  ПРОИЗЖИМ ДОРОГАМ  НА ЛЕД ЛАМПИ ДНЕВНОГО ОСВИТЛЕННЯ...    И ЩЕ ОДНЕ ВАЖЛИВЕ ПИТАННЯ  АБСОЛЮТНИ ЗАТОРИ СТВОРИЛИ - ЗМИНОЮ РЕЖИМУ СВИТЛОФОРУ НА  ВЫЕЗДАХ НА  ПРОИЗЖУ ЧАСТИНУ З ВУЛИЦИ ШЕВЧЕНКО ЛЯЛИ РАТУШНА...- 90 СЕКУНД ОЧИКУВАННЯ ДЛЯ ВТОРОСТЕПЕНЫХ ДОРИГ ЦЕ ЗАБАГАТО   АВАРИЙНА СИТУАЦИЯ СТВОРЮЕТЬСЯ И ПРОБКИ   - ЗМИСТИТЬ ОЧИКУВАННЯ  СВИТЛОФОРУ ХОЧА Б НА 70 СЕК А НЕ 90СЕК.. ДЯКУЮ !!

Відповідь:
12 лютого 2021

Ваше звернення щодо встановлення світлофорного об'єкту по вул. Заболотного при виїзді на вул Пирогова, перенесення автобусної зупинки  «вул. Академіка Заболотного», внесення змін в режим роботи світлофорних об'єктів на перехресті вулиць Шевченка – Келецька, Лялі Ратушної – Келецька, заміни ламп освітлення на прибудинкових територіях опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку спільно з департаментом комунального господарства та благоустрою міської ради та  повідомляємо  наступне.

Встановлення світлофорних об'єктів на вулично ­– шляховій мережі міста регламентується Національним  стандартом України  «Світлофори дорожні. Загальні технічні вимоги, правила застосовування та вимоги безпеки».

Для встановлення світлофорного об'єкту по вул. Заболотного при виїзді на вул. Пирогова, відповідно до вищезазначеного нормативного документу відсутні нормативні підстави. 

Зупинки  міського  пасажирського  транспорту  на  вулично-шляховій  мережі  міста  влаштовуються  відповідно  до  Наказу  Державного  Комітету  України  по  житлово-комунальному  господарству  «Про  затвердження  Правил  розміщення  та  обладнання  зупинок  міського  електро-  та  автомобільного  транспорту»  від  15.05.1995 р.  №21.  Для перенесення автобусної зупинки  «вул. Академіка Заболотного» немає підстав.

Світлофорні об'єкти «вул. Келецька–вул. Лялі Ратушної» та  «вул. Келецька –  вул. Шевченка» є регульованими пішохідними переходами через вул. Келецьку, і ніяким чином не регулюють виїзд транспортних засобів з вулиць Лялі Ратушної та Шевченка на вул. Келецьку. Тобто водії, які здійснюють виїзд з зазначених вулиць на вул. Келецьку повинні керуватися встановленими дорожніми знаками і правилами проїзду нерегульованих перехресть.

Одночасно повідомляємо, що по вул. Келецькій працює координоване керування світлофорними об'єктами і для забезпечення плану координації «зелена хвиля» тривалість циклу роботи вказаних світлофорних об'єктів не може бути змінена.

За інформацією департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради   планова заміна світильників ЖКВ (жовтих консольних вуличних)  на світлодіодні, по місту та дворових територіях, на даний час не передбачається.


Вкладення