(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%9C%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%81%D1%8F%D0%BA.jpg
Матусяк Сергій Володимирович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​​ирішує питання комунального майна міста, містобудування і архітектури, земельні питання.


Звернення:
27 січня 2021

Я БОНДАРЕНКО СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ. ВІННИЦЬКІ ХУТОРИ ПОКРИШКІНА 4-а.        Я вирощую рози на хуторах.В мене таке питання про: Відведення місць для розміщення пунктів дрібнороздрібної  пересувної мережі (автомагазини, автокафе, авторозвозки, автоцистерни, лавки-автопричепи, візки, спеціальне технологічне обладнання (низькотемпературні лотки-прилавки), розноски, лотки, столики тощо.) для зезонного продажу квітів,на земельних ділянках комунальної власності міста Вінниці. Мені потрібні ділянки 1на 2 метри на вулицях великого скупчення людей,щоб поставити наприклад корзину з розами на продаж. ЧИ МОЖЛИВО ВЗАГАЛІ ОТРИМАТИ МЕНІ В ОРЕНДУ ДІЛЯНКИ 1на метри? І ЯКЩО ТАК ТО ЯК ЦЕ КРАЩЕ ЗРОБИТИ ЩОБ В ЛІТНІЙ ПЕРІОД ПРОДАВАТИ КВІТИ ПОЗА МАГАЗИНАМИ?

Відповідь:
11 лютого 2021

Ваше звернення щодо розташування пересувного об'єкту торгівлі  (корзини з розами) розглянуто департаментом адміністративних послуг міської ради,   в зв'язку з чим інформуємо про наступне.

З метою естетичного вигляду центральних вулиць міста і недопущення фактів стихійної торгівлі, виконавчим комітетом міської ради було прийнято рішення   від 26.02.2015 року №438 «Про затвердження Порядку використання  об'єктів благоустрою для здійснення торгівельної діяльності з пересувних об'єктів сезонної торгівлі, пунктів некапітальної забудови та проведення ярмарків у м. Вінниці»,

п.2.2. Використання об'єктів благоустрою на території м. Вінниці для здійснення торгівельної діяльності з пересувних об'єктів сезонної торгівлі та пунктів некапітальної забудови здійснюється з відома виконавчого комітету міської ради, що оформлюється відповідним рішенням.

п. 2.2.1. Для підготовки проекту рішення виконавчого комітету міської ради особа, зацікавлена у використанні відповідного об'єкту благоустрою для розташування пересувного об'єкту сезонної торгівлі або пункту некапітальної забудови на території міста, подає через відділ звернень апарату міської ради та її виконкому у Центрі адміністративних послуг «Прозорий офіс» або керівнику уповноваженого органу під час здійснення ним особистого прийому заяву, в якій повідомляється про намір використання об'єкту благоустрою для здійснення торгівельної діяльності з пересувних об'єктів сезонної торгівлі пунктів некапітальної забудови з зазначенням:

- повна назва юридичної особи, прізвище ім'я, по батькові фізичної особи-підприємця;

- юридична адреса юридичної особи, місце реєстрації фізичної особи-підприємця;

- найменування товару який підлягає реалізації;

- адреса розташування об'єкту  торгівлі;

-гарантійні зобов'язання щодо утримання прилеглої території відповідно до вимог санітарних правил та Правил благоустрою території м. Вінниці, інформація щодо способу виконання таких гарантій.

До заяви додається графічний ескізний матеріал у паперовому або електронному вигляді із зображенням зовнішнього вигляду запланованого пересувного об'єкту (пункту сезонної торгівлі) на пропонованому об'єкті благоустрою та схема із зазначенням точного місця запланованого розташування пересувного об'єкту (пункту сезонної торгівлі), виконана на топографо-геодезичній основі М 1:500.

У випадках розташування пересувного об'єкту торгівлі або сфери послуг (пункту сезонної торгівлі) на об'єктах благоустрою, що перебувають у власності або законному користуванні фізичних та/або юридичних осіб (прибудинкові території, земельні ділянки, що перебувають у приватній, колективній власності, в користуванні, оренді, сервітутному користуванні) до заяви додається письмова згода власника (користувача, балансоутримувача) даної території.

Якщо звернення подається уповноваженим представником заявника, то до нього долучається копія документа, який підтверджує його повноваження.

Торгівля на затверджених рішенням виконавчого комітету міської ради об'єктах благоустрою (місцях) повинна здійснюватися при наявності відповідних висновків санітарно-епідеміологічної служби, відповідних сертифікатів якості продукції, що реалізується, дотриманні санітарних норм та правил, дотримання Правил благоустрою території міста Вінниці та відсутності скарг від мешканців міста.

Також,  інформуємо Вас, що метою  Стратегії розвитку міста є  перетворювання  Вінниці на сучасне європейське місто, яке вимагає принципової зміни підходів до усіх сфер його життєдіяльності.  Можливою альтернативою для забезпечення реалізації Ваших інтересів, є здійснення торгівельної діяльності на діючих ринках міста.  Варто зазначити, що з адміністраціями ринків міста досягнуто домовленості щодо сприяння  у здійсненні торгівельної діяльності в межах відповідних торгівельних територіях. 

Щодо можливості реалізації квітів в місцях скупчення людей,  рекомендуємо Вам звернутись безпосередньо до комунальних підприємств «Вінницязеленбуд» (вул.Максимовича,24,  тел:577-007, 577-005) та КП «Подільский туристично-інформаційний центр»  (вул.М.Оводова, 20, тел: 068 443 06 04), які є балансоутримувачі  територій:  площа Європейська, набережна «ROSHEN», міський парк «Дружби народів» та ЦПКіВ ім. М.Горького.  


Вкладення