(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%A4%D1%83%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD.jpg
Фурман Роман Сергійович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​


Пряма телефонна лінія:  
1-а п'ятниця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-45 / 59-51-33
Звернення:
26 січня 2021

​Добрий день. Романе Сергійовичу, в квартирі 45 по вулиці Некрасова будинок 13а, вже рік тече покрівля. 2 місяці тому підлатали трохи, але тепер протікає дах в рази більше, вода тече прямо в квартиру, стеля мокра, відвалюється штукатурка цілими шматками. Чесно сказати, пишу вам у відчаї, бо немає сил вже підставляти і міняти ці відра з водою, звук від падіння крапель жахливий, і сирість в квартирі що однозначно впливає на здоров'я. Можливо є потреба провести ремонт тех.поверху, консультація спеціаліста, бо жити в таких умовах жахливо. Відповідь комунальної служби в тому, що вони нічого зробити не можуть. Буду вдячна за будь яку відповідь. Можу надати фото, відео, можу показати наглядно. 

Відповідь:
12 лютого 2021

Ваше звернення щодо ремонту покрівлі житлового будинку №13А по вулиці Некрасова, розглянуто.

На виконання Постанови КМУ №301 від 20.04.2016р. «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», рішенням виконкому Вінницької міської ради вказаний житловий будинок списаний з балансу департаменту житлового господарства. Будинок перебуває у спільній власності власників та вирішення питань підтримання його конструктивних елементів інженерних мереж, тощо, в технічно-справному стані перебуває в компетенції його співвласників.

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» зазначені послуги надаються виключно на підставі договору.

Департамент житлового господарства Вінницької міської ради не є виконавцем послуг з управління багатоквартирним будинком та стороною договору.

На підставі Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», рішенням зборів співвласників приміщень будинку №13А по вул.Некрасова для надання послуг з управління будинком обрано управляючу компанію ТОВ «ЖЕО».

Фахівцями товариства було проведено обстеження покрівлі даного будинку. За їх висновками ліквідувати протікання покрівлі шляхом проведення поточного ремонту неможливо.

Уникнути протікань покрівлі можливо лише при виконанні її капітального ремонту.

За повідомленням адміністрації управляючої компанії ТОВ «ЖЕО», Вам та уповноваженій особі по будинку було надано орієнтовну вартість робіт по капітальному ремонту покрівлі.

Просимо прийняти до уваги, що виконкомом Вінницької міської ради прийнято рішення від 28.09.2018р. №1350, яким затверджено Додаток до «Програми розвитку та утримання житлово-комунального господарства м. Вінниці на 2019-2024рр. «Порядок проведення ремонту  багатоквартирних житлових будинків та об'єктів благоустрою прибудинкових  територій м. Вінниці»», відповідно до якого визначено шляхи забезпечення вчасного капітального ремонту  багатоквартирних житлових будинків та об'єктів благоустрою прибудинкових територій м.Вінниці.

При погодженні мешканців даного будинку на умови співфінансування (орієнтовно 30% - кошти мешканців;  70 % - кошти міського бюджету) департаментом буде розглядатись можливість проведення капітального ремонту покрівлі.

В разі, якщо мешканці виявлять бажання прийняти дольову участь у співфінансуванні вищезазначених робіт просимо повідомити про це адміністрацію управляючої компанії ТОВ «ЖЕО» та відділ капітального ремонту департаменту житлового господарства за номером телефону: 59-51-24.

Звертаю Вашу увагу, що співвласниками даного будинку самостійно обрано управляючу компанію, в особі ТОВ «ЖЕО».

В разі незадоволення якістю послуг з управління будинком рекомендуємо співвласникам переобрати управляючу компанію. З переліком управляючих компаній Ви можете ознайомитись на зовнішньому сайті Вінницької міської ради.


Вкладення