(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%A4%D1%83%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD.jpg
Фурман Роман Сергійович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​


Пряма телефонна лінія:  
1-а п'ятниця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-45 / 59-51-33
Звернення:
24 січня 2021

Директору департаменту житлового господарства

Вінницької міської ради

Фурману Роману Сергійовичу

 

Старшої по будинку

По вулиці Театральній 11

Репуло Олени Борисівни

+38 (067) 275-46-50


СКАРГА


Шановний Романе Сергійовичу,

До Вас звертаються мешканці будинку по вулиці Театральній 11, міста Вінниці (далі – Будинок). Мешканці будинку заключили договір із ТОВ ЖЕО згідно якого ТОВ ЖЕО взяло на себе зобов'язання надавати послуги по утриманню будинку. Однак, неодноразові звернення уповноваженої будинком до ТОВ ЖЕО по усуненню проблеми ігноруються, і відповідно зобов'язання передбачені договором не виконуються, і переносяться з місяця в місяць вже дуже тривалий час. До будинку ТОВ ЖЕО присилає різних спеціалістів (інженерів), які фіксують проблему у своїх записах і цим усе закінчується. На жаль, за результатами таких візитів представників ТОВ ЖЕО ніяких дій чи рішень проблеми навіть не було запропоновано. На протязі вже більше 6 місяців тече каналізаційна труба та труба холодної води у підвалі, підтоплює будинок, стіни відсирішали і покрилися грибком. 

В результаті одного із візитів представників ТОВ ЖЕО зникли крани, що перекривають воду у загальному стояку до квартир мешканців. Про це мешканців ніхто не повідомив і не попередив, хоча це може мати важливе значення у випадку термінової необхідності для перекриття подачі води.

Нагальним питанням стоїть опалення будинку, адже температура у квартирах значно нижче норми. Під час останніх низьких температур на вулиці (до – 18 градусів) ситуація стала критична, адже низька температура в квартирах стає потенційною загрозливою для здоров'я мешканців будинку.

Встановлений лічильник тепла на будинок має технічну проблему, яка була зафіксована представниками ТОВ ЖЕО та Вінницяміськтеплоенерго. Із пояснень представників ТОВ ЖЕО та Вінницяміськтеплоенерго ми зрозуміли, що через цю проблему подача тепла на будинок відбувається неналежним чином і температура повітря у квартирах мешканців коливається від 10 до 15 градусів (і може опускатися нижче, при дуже низьких температурах на вулиці). Це неодноразово фіксувалося актами, які складали представники Вінницяміськтеплоенерго. На неодноразові звернення по телефону представники ТОВ ЖЕО направляють до Вінницяміськтеплоенерго. Представники Вінницяміськтеплоенерго, в свою чергу, направляють навпаки до ТОВ ЖЕО. Проблема відома, зафіксована та ремонтом ніхто не займається. Це триває вже не один рік!

         Просимо Вас допомогти з вирішенням цього питання у найкоротші терміни.

         З повагою, мешканці та старша по будинку Репуло О.Б.

 


Відповідь:
05 лютого 2021

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше колективне звернення, яке пов'язано із утриманням житлового будинку по вул. Театральна, 11, розглянуто.

За повідомленням адміністрації ТОВ «ЖЕО», в ході опрацювання звернення працівниками товариства та надавача послуг з централізованого теплопостачання КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» проведено налагоджувальні роботи внутрішньобудинкової системи опалення вказаного будинку. В даний час послуги з централізованого опалення в житловому будинку №11 по вул. Театральна надаються відповідно до температурного графіку надавача послуг КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго».

Працівниками управлінської компанії усунуто витік із трубопроводу внутрішньобудинкової системи водовідведення.

Представником департаменту житлового господарства в телефонному режимі Вам було надано усі необхідні роз'яснення щодо порушених у зверненні питань, які пов'язані із утриманням житлового будинку №11 по вул. Тетральна.


Вкладення