(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%A8%D0%B8%D1%88.jpg
Шиш Олександр Володимирович
Директор департаменту, Департамент охорони здоров’я

Вирішує питання сфери охорони здоров’я, надання населенню якісної медичної допомоги і медичних послуг через мережу комунальних лікувально-профілактичних підприємств, установ і закладів.

Пряма телефонна лінія:  

1-а середа з 12-00 до 13-00
0432 59-50-14
Звернення:
21 січня 2021

Від щирого серця хочу подякувати Вітвицькій Наталі Вікторівні, яка працює 1 терапевтичному відділені (пологового будинку №1) Вінницької міської лікарні.

Я щиро бажаю Вам успішно продовжувати рятувати своїх пацієнтів від будь-яких хвороб, завжди виправдовувати всі добрі надії і неодмінно знаходити вихід з будь-якої ситуації.

Здоров'я Вам і Вашій родині, благополучної діяльності і щасливого довгого життя. Спасибі за Вашу працю, за Ваш професіоналізм, за Вашу самовідданість. Велике спасибі за Ваші старання та знання, за Ваші зусилля і поради, за Вашу доброту і розуміння, за Ваш професіоналізм і майстерність. Ви — чудовий лікар і я бажаю Вам допомогти ще багатьом людям, кожен день відзначаючи перемогою над серйозною проблемою і отримуючи в якості нагороди пщуру подяку і повагу оточуючих.

З повагою вся родина Заболотних!!!


Відповідь:
04 лютого 2021

Виконавчими органами міської ради розглянуто Ваше звернення та повідомляємо наступне.

Щиро вдячні Вам за теплі слова завідувачці терапевтичним відділенням №1 КНП «Вінницький міський клінічний пологовий будинок №1» Вітвицький Н.В. за надану професійну медичну допомогу, чуйне ставлення до пацієнтів.

Ваша подяка з найкращими побажаннями лікарю оголошена 25.01.2021р. в колективі даного закладу  на виробничій нараді.

Дякуємо за небайдуже ставлення до роботи медичних працівників міста.


Вкладення