(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%A8%D0%B8%D1%88.jpg
Шиш Олександр Володимирович
Директор департаменту, Департамент охорони здоров’я

Вирішує питання сфери охорони здоров’я, надання населенню якісної медичної допомоги і медичних послуг через мережу комунальних лікувально-профілактичних підприємств, установ і закладів.

Пряма телефонна лінія:  

1-а середа з 12-00 до 13-00
0432 59-50-14
Звернення:
21 січня 2021

Доброго дня!

          В наш нелегкий час, а саме під час пандемії, великий об'єм  роботи та відповідальності покладено на наших  лікарів , які 24 години на добу несуть  чергування  на свої своїх робочих місцях , ризикуючи своїм здоров'ям та здоров'ям своєї родини .

На даний час мої батьки знаходяться на стаціонарному лікуванні 1 терапевтичного відділення (пологового будинку №1) м.Вінниця. Від свого імені та від імені моїх батьків Заболотного Олександра Івановича та Заболотної Ліни Дмитрівни, хочемо висловити велику подяку завідуючій відділення Вітвицькій Наталі Вікторівні та усьому медичному персоналу за Ваш високий професіоналізм, терпіння, людяність та відповідальне відношення до своїх професійних обов'язків. Ваша професійність вселяє в нас надію на одужання .

Дякуємо Вам ! Ви лікар з великої букви !


Відповідь:
04 лютого 2021

Виконавчими органами міської ради розглянуто Ваше звернення та повідомляємо наступне.

 Щиро вдячні Вам за теплі слова медичним працівникам, зокрема, завідувачці терапевтичним відділенням №1 КНП «Вінницький міський клінічний пологовий будинок №1» Вітвицький  Н.В. за високий професіоналізм, чуйне ставлення до пацієнтів.

Ваша подяка з найкращими побажаннями медикам оголошена 25.01.2021р. в колективі даного закладу  на виробничій нараді.

Дякуємо за небайдуже ставлення до роботи медичних працівників міста.


Вкладення