(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%9D%D1%96%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE.jpg
Ніценко Володимир Миколайович
Директор департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.


Пряма телефонна лінія:  
4-а середа з 11-00 до 12-00
0432 59-52-62
Звернення:
21 січня 2021

​Шановний Володимире Миколайовичу! Я Веретянов Олег Миколайович, звертаюсь до вас з проханням відремонтувати відрізок тротуару коло дому зі сторони вул. Тімірязєва,4. Цей відрізок був зруйнований більш, як 30 років назад звязківцямиі до цього часу так і не відремонтований. Будь ласка, З повагою. 

Відповідь:
03 лютого 2021

Департаментом комунального господарства та благоустрою розглянуто Ваше звернення з приводу ремонту тротуарного покриття по вул. Тімірязєва, в районі буд. № 20 по вул. Ак. Янгеля.

Повідомляю, що дана ділянка тротуару потребує проведення робіт капітального характеру, що доцільно розглядати в комплексі з ремонтом тротуарного покриття вул. Тімірязєва. Для можливості їх виконання необхідне попереднє проектування та відповідне фінансування із міського бюджету.

Планом робіт на 2021 рік кошти на  виконання вказаних робіт не передбачені.

Враховуючи вищевикладене, дане питання буде пропонуватись до розгляду при формуванні проекту-бюджету на наступні роки.


Вкладення