(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
18 січня 2021

​Шановний Михайло Васильович!

Вже на протязі неділі температура гарячої води, що подається до квартири, та в цілому до будинку, за адресою м. Вінниця, вул. Р. Скалецького 33а, кв.31 не відповідає встановленим нормам гарячого водопостачання та становить від 30 до 40 градусів тепла.

Прошу Вас вплинути на КП ВМР "ВМТЕ" надіслати з їх сторони, а також зі сторони ЖЄО, контролерів для заміру температури гарячої води в квартирі (квартирах будинку) та складання акту для проведення перерахунку по зменшенню вартості надання послуг з постачання гарячої води від КП ВМР "ВМТЕ" за січень місяць.

Ще хочу повідомити вам про те, що з початку опалювального сезону одна із труб носія гарячої води системи опалення, що проходить зовні по території школи №16, не має теплової ізоляції та опалює навколишнє середовище, а вентиль водовідводу на трубі гарячого водопостачання до дитячого садочка №31, що також знаходиться на території школи №16, пропускає гарячу воду.

Також великою проблемою "комфортного" проживання в місті Вінниці для мешканців будинку по вул. Р. Скалецького 33а є те, що з початком опалювального сезону і до прийдешніх морозів, температура в квартирах нашого будинку "зашкалювала", платіжки також... Власники квартир змушені були обігрівати навколишнє середовище постійно відкриваючи хвіртки та вікна, щоб більш менш комфортно проживати в своїх квартирах та спасти від загибелі кімнатні росли та квіти. На превеликий жаль така ситуація має місце з року в рік і нікому з представників Вінницької міської ради та КП ВМР "ВМТЕ" до цього діла не має. Це мабуть тому, що належного контролю за станом теплових мереж перед початком і в ході опалювального сезону, а також системи регулювання темпетатури теплоносіїв в різні пори року в КП ВМР "ВМТЕ" не передбачено статутом підприємства, а робота організована так, що споживачі за все сплатять самі, в т.ч. за непередбачені втрати в теплових мережах і не виконання зобовязань постачальником по наданню належних послуг...

Прошу вас вжити заходів.

З повагою,

Соколов Ю.Р


Відповідь:
02 лютого 2021

Ваше звернення щодо неякісної послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання в квартирі №31 житлового будинку по вул. Родіона Скалецького, 33А опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

В межах компетенції повідомляємо наступне.

Працівниками КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» сумісно із головою правління ОСББ «Скалецького-33А» було проведено обстеження теплового обладнання та технічного стану внутрішньобудинкової системи централізованого опалення та гарячого водопостачання в житловому багатоквартирному будинку по вул. Родіона Скалецького, 33А.

В результаті обстеження було встановлено, що температурні та гідравлічні параметри теплоносія та гарячої води на вводі в житловий будинок відповідають режиму роботи котельні та забезпечують приміщення мешканців житлового будинку нормативними послугами. Доступ для фіксації температури повітря та гарячої води до Вашої квартири на момент проведення комісійного обстеження був відсутній, але у телефонному режимі Вами повідомлено, що наразі температура повітря в квартирі та температура гарячої води є нормативними. В квартирі №21 було зафіксовано нормативну температуру повітря та нормативну температуру гарячої води у точці розбору не нижче 50 0С, про що свідчать акти з відповідними підписами.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.02.2010 року №151 «Про затвердження Порядку проведення перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення в разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості» - послуга з централізованого опалення повинна відповідати нормативній температурі у приміщеннях квартири за умови їх утеплення споживачами, а саме 180С.

Щодо відсутності теплової ізоляції на надземних теплових мережах, які проходять по території КЗ «ЗШ №16» повідомляємо Вам, що теплова ізоляція на даних мережах в наявності та не пошкоджена.

Дотримуючись вимог Наказу №620/378 від 10.12.2008 року «Про затвердження Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду» технічним керівником ОСББ «Скалецького-33А» отримано лист від 08.04.2020 року за № 21/1099 про перелік заходів по підготовці до опалювального періоду 2020-2021 рр.. На сьогоднішній день житловий будинок №33А по вул. Р. Скалецького працівникам КП ВМР "Вінницяміськтеплоенерго" щодо виконання заходів, зазначених в листі, не пред'являвся.

Відповідно до Пункту 1 Статті 10 Закону №417 у багатоквартирному житловому будинку по вул. Родіона Скалецького, 33А в установленому законом порядку утворено об'єднання співвласників, спільне майно (приміщення загального користування, несучі, огороджувальні та несуче-огороджувальні конструкції будинку, механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання всередині або за межами будинку, яке обслуговує більше одного житлового або нежитлового приміщення) багатоквартирного будинку є спільною сумісною власністю співвласників (п.1 Стаття 5).

З огляду на вищевикладене, керуючись Статтею 18 Закону України  №2866-ІІІ від 29.11.2001 року «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку» - об'єднання зобов'язане забезпечувати дотримання інтересів усіх співвласників при встановленні умов і порядку володіння, користування і розпорядження спільною власністю між співвласниками в житловому багатоквартирного будинку по вул. Родіона Скалецького, 33А.Вкладення